Aurelio Beşiktaş'ta !!!

Hazır-Cevap

Özel Üye
Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş'den İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na yapılan açıklamada, ''Şirketimiz Real Betis oyuncusu Mehmet Aurelio yıllık 750 bin Avro garanti ücret ve 25 bin Avro maç başı ücreti karşılığında 2 yıllık sözleşme imzalamıştır. Anlaşma karşılığında Real Betis'e sözleşme fesih bedeli ödenmeyecektir'' denildi.

Finlandiya'ya giderek, HJK Helsinki maçı için burada bulunan Beşiktaş kafilesine katılan Aurelio'nun Helsinki'de sözleşme imzaladığı, yarın akşam maçtan sonra takımla birlikte İstanbul'a geleceği ve sağlık kontrolünden geçeceği öğrenildi.

AURELİO: ''BENİM BEŞİKTAŞ CAMİASI İLE HİÇBİR ZAMAN PROBLEMİM OLMADI''

Finlandiya'nın başkenti Helsinki'de resmi sözleşme imzalayan Beşiktaş'ın yeni transferi Mehmet Aurelio, siyah-beyazlı kulübe geldiği için mutlu olduğunu söyledi.

Siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesine açıklamada bulunan Aurelio, yeniden İstanbul'a döndüğü için büyük mutluluk yaşadığını belirterek, ''Büyük Beşiktaş taraftarının önüne çıkmak için sabırsızlanıyorum. Başkanımız Yıldırım Demirören başta olmak üzere tüm yönetim kurulu büyük bir çaba göstererek harika bir kadro kurdular. Böylesine büyük bir kadronun içerisinde yer almak beni çok mutlu ediyor. Kendimi çok zinde ve hazır hissediyorum'' dedi.

BJK İnönü Stadı'nın zeminine çıkıp taraftarlarla buluşmayı çok istediğini ifade eden Aurelio, duygularını şu sözlerle ifade etti:

''İnönü Stadı'nın zeminine çıkmak için sabırsızlanıyorum. Fenerbahçe'deyken ve A Milli Takım'dayken İnönü Stadı'na çıktığımda stadın atmosferi beni çok etkiliyordu. Şimdi o stada, o takımın oyuncusu olarak gelecek olmak çok heyecan verici. Taraftarın 90 dakika boyunca hiç susmadığını, şarkı söylediğini, tezahürat yaptığını ve takımını desteklediğini biliyorum. O desteği arkamıza alıp, teker teker hedeflere koşacağız. Guti, Quaresma, Nihat, Hilbert gibi transferlerin yanında olmak beni çok mutlu ediyor. Bu takımın başında dünyanın en iyi teknik direktörlerinden biri olan Schuster'i görmek heyecanımı ikiye katlıyor. Dünyanın en ünlü teknik direktörlerinden birisinin oyuncusu olunca insanın şevki biraz daha artıyor.''

RICARDINHO OLAYI

Fenerbahçe'de forma giyerken Şükrü Saracoğlu Stadı'nda siyah-beyazlıların eski futbolcusu Ricardinho ile yaşadığı olaya da değinen Aurelio, ''Benim Beşiktaş camiası ile hiçbir zaman problemim olmadı.

Ricardinho ile yaşadığımız tamamen maç sonunda yaşanan bireysel bir olaydı. Ben olayı unuttum bile'' ifadelerini kullandı.

Hazır-Cevap

Özel Üye
Çok yakışmış Beşiktaş forması :eek:
Güzel bir transfer daha Beşiktaştan.
Başarılar...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar