Olacak iş değil!

Hazır-Cevap

Özel Üye
UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanş maçında Galatasaray, Ukrayna deplasmanında Karpaty Lviv ile 1-1 berabere kalarak Avrupa'ya hüzünlü bir şekilde veda etti.

Stat: Ukrayna

Hakemler: Thorsten Kinhofer xx, Christoph Bornhost xx, Christian Fisher xx (Almanya)

Karptay: Tlumak xx, Fedetskyy xxx, Milosevic xx, Tkachuk xx, Tubic xx, Avelar xx, Golodiuk xx (Dk. 41 Guruli x), Khudobyak xx, Kozhanov xx (Dk. 79 Kopolovets x), Kuznetsov xx, Zenjov xxx (Dk. 90 Batista ?)

Galatasaray: Ufuk xx, Ali xx (Dk. 81 Emre x), Neill x, Servet x, Hakan x, Barış xx, Ayhan xx, Mustafa x (Dk. 71 Aydın xx), Serdar x Dk. 49 Cana x), Baros x, Arda x

Goller: 90 artı 1 Aydın (Galatasaray), 90 artı 3 Fedetskyy (Karpaty)

Kırmızı Kart: Dk. 71 Kuznetsov (Karpaty)

Sarı Kartlar: Dk. 3 Fedetskyy (Karpaty), Dk. 38 Hakan, Dk. 41 Arda, Dk 74 Servet, Dk. 75 Ali (Galatasaray)

lampard

Yeni Üye
gsli olarak fenevin şamp kepazeli anlarıyla çok alay ettik nazara geldik 2dk tur sevinci yaşadık gs yönetimin radikal kararların alması geldide geçio

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Oynadıkları oyunu gördükten sonra yenilmelerini istemiştim zaten. hiç zevk vermeyen, birbirlerinden kopuk bi takım olup çıkmışlar ii ce.

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Ben sorunun teknik heyette olduğunu düşünüyorum
çünkü takım top oynayamıyo, sistem yok, mücadele yok bence rijkaard en yakın zamanda gitmeli .

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Ben sorunun teknik heyette olduğunu düşünüyorum
çünkü takım top oynayamıyo, sistem yok, mücadele yok bence rijkaard en yakın zamanda gitmeli .
Takım yok neden takım yok çünkü Rijkaard'ın istediği adamlar alınmıyor. Futbolcular alınıyor ya kör ya topal ne yazık ki !! Keita satıldı onun parasının yerine 3-4 milyon Euro fazla var daha flash bir transfer yap. Zaten forma satışlarıyla parası karşılanır onun. Baktın adam kötü çıkıp dersin ki hemşerim biz transferi tüm zorluklara rağmen yaptık adam Türkiye'ye uyum sağlayamadı. En azından bahanesi olurdu yönetimin. Mücadeleye gelince e o kdar olsun; bir futbolcuya ne kadar çok para verilirse futbolcu o kadar çok takmaz koşmaz. Hakan Kazma Balataları sıyırmış iyice. Beni koysan oraya ondan 2-3 kat daha mücade ederim. Elimden geleni yaparım. Orta sahaya beyin diye alınan adama bakarmısın Cana ya bu adam anca iyi bir takımda süpürücü olabilirdi. Neyse yazılası çok şey var ama hatalar zinciri geçen sene Nonda'nın günderilmesinde başlandı ve Kewell'ın sözleşmeyi donduramadılar. Haldun Üstünel gibi bir kişi takıma daha doğrusu yönetime küstürüldü. Biran önce Yönetimin istifa etmesi lazım. Rijkaard ta gidecekse Türkiye'nin en iyi teknik adamı, sistem antrenörü Abdullah Avcı getirilmeli takımın başına. Daha yazacak çoook şey aslında ama bunlar temel şeyler.

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Takım yok neden takım yok çünkü Rijkaard'ın istediği adamlar alınmıyor. Futbolcular alınıyor ya kör ya topal ne yazık ki !! Keita satıldı onun parasının yerine 3-4 milyon Euro fazla var daha flash bir transfer yap. Zaten forma satışlarıyla parası karşılanır onun. Baktın adam kötü çıkıp dersin ki hemşerim biz transferi tüm zorluklara rağmen yaptık adam Türkiye'ye uyum sağlayamadı. En azından bahanesi olurdu yönetimin. Mücadeleye gelince e o kdar olsun; bir futbolcuya ne kadar çok para verilirse futbolcu o kadar çok takmaz koşmaz. Hakan Kazma Balataları sıyırmış iyice. Beni koysan oraya ondan 2-3 kat daha mücade ederim. Elimden geleni yaparım. Orta sahaya beyin diye alınan adama bakarmısın Cana ya bu adam anca iyi bir takımda süpürücü olabilirdi. Neyse yazılası çok şey var ama hatalar zinciri geçen sene Nonda'nın günderilmesinde başlandı ve Kewell'ın sözleşmeyi donduramadılar. Haldun Üstünel gibi bir kişi takıma daha doğrusu yönetime küstürüldü. Biran önce Yönetimin istifa etmesi lazım. Rijkaard ta gidecekse Türkiye'nin en iyi teknik adamı, sistem antrenörü Abdullah Avcı getirilmeli takımın başına. Daha yazacak çoook şey aslında ama bunlar temel şeyler.
Evet güzel özetlemişsin olayı
ben bir Fb li olarak görüneni söyledim:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara