tecil yaptırabilrmiyim

systemprg

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar
aöf 1. sınıf tekrarıyım yani aöf de 2. senem ve ilk askerlik tescilimi aöf yaptı otamatik olarak 1990 doğumluyum henüz yeni 20 yaşına girdim ve aöf den kaydımı sildireceğim

askerlik tescilimi kendim yaptırabilirmiyim askerlik şubesine gidip ?

artmedya

Yeni Üye
Bölüm:
İktisat
Açıköğretimde kayıtlı bulunduğun müddetçe, 29 yaşının sonuna kadar askere sevk edilmezsin.

in trouble

Yeni Üye
Yav arkadaşlar bende sorim şu işi ya şimdi ben 19 yaşındayım 1.sınıf okuyordum kaldım.Askerlik kağıdım geldi mi gelmedimi bilmiyorum kaç yaşında geliyor ve tecil işlemini nasıl yaptırıcam.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Tecilin sürdüğü müddetçe askere çağırmak için herhangi bir belge gelmez en fazla muayene için çağırırlar seni. Tekrar kayıt olduğunda okul otomatik tecilini yaptırır. Ama 2. kez aynı sınıfta kalma kalacağını hissettiğin an öss ye gir ve yeni bir bölüm kazan ki tekrar kayıt yaptırıp tecil ettirebilesin askerliği.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
merhaba arkadaşlar
aöf 1. sınıf tekrarıyım yani aöf de 2. senem ve ilk askerlik tescilimi aöf yaptı otamatik olarak 1990 doğumluyum henüz yeni 20 yaşına girdim ve aöf den kaydımı sildireceğim

askerlik tescilimi kendim yaptırabilirmiyim askerlik şubesine gidip ?
Aynı zamanda lise diplomanla mezun olduğun tarihten itibaren 3 yıl tecilli sayılırsın ( askerlik şubesine başvurarak ) bununla tecil ettirebilirsin askerliği.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO