Pazartesi Günü Şubeye Gidiyorum

wonderkid

Yeni Üye
Bugün öğlen oturumunda da sınavım varmış haberim yok. şu an 3. sınıftayım, bu ders 2. sınıftandı. Bu şubatta da tecil bitiyordu. arkadaşlar açıkçası üzerimde hiçbir emeğiniz yok ama formalite icabı hakkınızı helal ediniz.

Sonkez

Özel Üye
kötü olmus nasıl haberin olmaz ya... vardır bir hayır bundada helal olsun kardeşim..

wonderkid

Yeni Üye
sınava giriş belgesi gelmedi. ben de internet'ten baktığımla kaldım. 1. oturum 2. oturum 3. oturum diyordu. 1. oturum cumartesi sabah, 2. oturum pazar sabah, 3. oturum cumartesi 14:30'muş. nasıl bir sıralama mentaliteleri varsa artık. tuzağa düşürüldüm.

wonderkid

Yeni Üye
kardeş 2 kez ders tekrarından bir şey olmuyormuş, 2 kez sınıf tekrarı yapmak gerekiyormuş. koskoca milyonlarca üyeli forumda bir sen helal ettin hakkını. gerçekten kalender, düşünceli, duyarlı, hisli, vatansever, coşkulu, sempatik bir insanmışsın.

systemprg

Yeni Üye
benim bir arkadaşımında final sınavından haberi yoktu giriş belgesi gelmemiş tam final sınavının açıklandığı gün bana feysden finaller ne zaman diye soruyor çok şaşırdım ama korktuğum şey olmuş final sınavlarına girmemişti arkadaşım onun etkisiyle bütünlemelerede çalışmadı anlayacağınız sınıf tekrarı :S

wonderkid

Yeni Üye
benim bir arkadaşımında final sınavından haberi yoktu giriş belgesi gelmemiş tam final sınavının açıklandığı gün bana feysden finaller ne zaman diye soruyor çok şaşırdım ama korktuğum şey olmuş final sınavlarına girmemişti arkadaşım onun etkisiyle bütünlemelerede çalışmadı anlayacağınız sınıf tekrarı :S
ben de sınav pazar günü 14:30'da sanıp da gömleği ütületiyorken fark ettim. navigasyondan okulun ismini girdim. tahmini varış süresi 12 dk çıktı. "bir de saate bakayım da aksilik olmasın" dedim. baktım kağıda 3. oturum CUMARTESİ 14:30 yazıyor. zamanı geri almaya çalıştım fakat öyle bir kudretim de yoktu. yine boyun eğdik kadere.

styldodgy

Yeni Üye
helal olsun kardesim ama kalsanda gecebilecek durumda oldunu sole seni seneye atarlar askerlik için ama ocaktan sona subatta git subeye

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl