askerlik tecil??

kehkesan

Yeni Üye
selamlar..ben bugün askerlik muayenesi oldum..askerliği tecil ettirdim..ama ne kadar tecil ettiklerini bilmiyrum sorumayı unuttum..kaç yıl erteliyolar bilgisi olan var mı.??teşekkürler.

wonderkid

Yeni Üye
ben 19 kasım 2008'de gitmiştim şubeye erteletmek için, 12 şubat 2011'e kadar ertelemişlerdi. sen hesap et gerisini.

hakan17us

Yeni Üye
19 yaşından sonra tecil hakkın 3 yıldır,sonra 4 yıllık okuduysan tecil hakkın 29 yaşına kadar oluyor,eğerki 2 yıllık bitirdiysende sana 2 yıl hak veriyolar,sonra 4 yıllığa geçtiğindede yine sana en son tecil yaşın 29 oluyor.

kehkesan

Yeni Üye
19 yaşından sonra tecil hakkın 3 yıldır,sonra 4 yıllık okuduysan tecil hakkın 29 yaşına kadar oluyor,eğerki 2 yıllık bitirdiysende sana 2 yıl hak veriyolar,sonra 4 yıllığa geçtiğindede yine sana en son tecil yaşın 29 oluyor.
90 doğumluyum lise muzunuyum.myo okuyodum bıraktım..??

wonderkid

Yeni Üye
verdiler. sen o kargaşada belge almayı unutmuşsun o zaman, aşık olduğun için. sakın aksatma bir an önce al çünkü sağda solda, işe başlarken, resmi işlemlerde sana sürekli tecil tarihini soracaklar. sıkıntı yaratır.

kehkesan

Yeni Üye
verdiler. sen o kargaşada belge almayı unutmuşsun o zaman, aşık olduğun için. sakın aksatma bir an önce al çünkü sağda solda, işe başlarken, resmi işlemlerde sana sürekli tecil tarihini soracaklar. sıkıntı yaratır.
gidince hemen alabiliyormuyuz yoksa yine muayene mi olacam..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO