Fatmagül'ün Suçu Ne?

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Beren saat in yeni dizisi

şu espiriyide yapamadan geçemeyecegim
_Fatmagül ün suçu ne ?
_eskiden bihter olmak:p

kevin_norton

Yeni Üye
evet.Magdur olan adnan.zengin ve beyefendi bir adam.Adnanın suçu ne.madem gönül eğlendircen.Nihale,bülente de mia acımadın be kadın demezle mi.Heehee.hohooho

DAMLA^^

Yeni Üye
bencede asıl diğerlerinin suçu neydi? neyse bı dizi de ses getirecek gibi ama izlemeyi düşünmüyorum belli dizileri bellikanalları izliyrum diğer dizilerde frangmanlarda bakıyorum izlemeyi tercih etmiyorum..ama malesef tuhaf ahlaki açıdan dikkat edilmeten diziler reyting de 1 numara oluyorlar ço acı gerçekten değerlerimizi mi kaybediyoruz???

AsenA_38

Yeni Üye
ahlak ahlak deniyor da fatmagülün konusu binlerce insanın yaşadığı mağduriyeti anlatıyor bence herşeyin üstünü örte örte bunları yaşıyoruz bir dizi bile olsa beni etkiledi yaşadığı ruhsal çöküntü en azından örnek niteliği taşıyan bir dizi

lampard

Yeni Üye
berenime laf yok kanatsız meleğim o sanatçılığını en ii şekilde yerine getiriyor dizie gelince çakıl taşları favorim fatonun suçuda benim olmaması kötü yola düşer böle işte : )

sonsuz_nur

Özel Üye
fatmagülün suçu eskiden bihterolmak:)) bunun gibi bi sürü espiriye rastlıyorum facebookta fatmagülleri koruyalım vs:)

babadandogma

Yeni Üye
fatma bülün suçu yok.aslında onun suçunun ne olduğu sorulmuyo.suçu ne de başına bunlar geldi diye ferhat ediliyo

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara