Lise son öğrencilerine müjde

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, tek dersten başarısız olduğu için liseden mezun olamayan öğrencilere sınav hakkı verileceğini bildirdi.
Bakan Çubukçu, “Tek Ders Sınavı” konulu genelgesinde, okulların 2009-2010 eğitim-öğretim yılı başarı durumları ile ilgili yapılan değerlendirme sonucunda, öğrencilerin büyük çoğunluğunun mezun olduğunun belirlendiğini kaydetti.
Ancak az sayıda da olsa bazı son sınıf öğrencilerin tek dersten başarısızlık nedeniyle mezun olamadıklarının tespit edildiğini belirten Çubukçu, genelgede, şu ifadelere yer verdi: “Bu itibarla eylül ayında gerçekleştirilen sorumluluk sınavları ile 27.07.2010 tarihli genelge doğrultusunda yapılan sınavlardan sonra tek dersten başarısızlığı nedeniyle mezun olamayan son sınıf öğrencileri, başarısız dersinin hangi sınıfa ait olduğuna bakılmaksızın valiliklerce belirlenecek tarihlerde sınava alınacaklardır.”​

DAMLA^^

Yeni Üye
güzel olmuş bence böyle daha iyi old kardeşlerimiz için...gerçi her şey lise dersleri gibi olsun hiç öyle bir sorunnum olmamıştı hata başarılıbir şekilde bitirmiştim...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl