Quaresma F.Bahçe'ye gözdağı verdi

Hazır-Cevap

Özel Üye
Beşiktaş'ın süper yıldızı Quaresma Pazar günü çıkacağı Türkiye'deki ilk derbisi için de şu yorumu yaptı..

Beşiktaş'ın süper yıldızı Quaresma, dün gece CSKA Sofya karşısında hafif sakatlığının da etkisiyle ilk kez yedek soyundu. Portekizli futbolcu, "Maçın zor geçeceğini biliyorduk ve buna göre hazırlandık. Oyuna girdiğimde arkadaşlarıma yardım etmek için elimden geleni yaptım. Kazandığımız için de çok mutluyum" dedi. Quaresma, Pazar günü çıkacağı Türkiye'deki ilk derbisi için de şu yorumu yaptı: "Futbolcular derbileri çok severler. Ben kendimi tamamen bu maça hazırladım. Beşiktaş'ın kazanması için sahada elimizden geleni yapacağız."

İBRAHİM DE İDDİALI
İbrahim Üzülmez'in derbi yorumu ise şöyle: "Derbilerin sonucunu kestirmek çok güç. İyi bir takımız ve bunu göstermek istiyoruz. F.Bahçe'ye saygı duyuyoruz ama onlardan daha iyi olduğumuzu düşünüyorum."

-İnternetHaber-

Hazır-Cevap

Özel Üye
İBRAHİM DE İDDİALI

" F.Bahçe'ye saygı duyuyoruz ama onlardan daha iyi olduğumuzu düşünüyorum."

Bencede orası dogru.Tek dezavantajları CSKA Sofya maçı sonrası yorgun olmaları.Q7den güzel goller bekliyoruz :)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Niang Guti ...
Maç baş başa gider ama sonunda biz kazanırız:p

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Beşiktaşın kazanır gibime geliyo ama derbi maçların favorisi olmaz sözünüde unutmamak lazım her şey olabilir atmosfer çok farklı oluyo neticede.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara