dövme yaptırma ve polislik....

attila187

Yeni Üye
askerlikle alakalı deil ama iki arada kaldıgım bi konu .üni mezunuyum kolumda bi kaç dövme var polislik sınavına girmeyi düşünüyorum.dövmelerden dolayı giremiyecegimi ifade edenlerde oldu polislik sınavında görevli memurun insiyatifinde kabul edilip edilmeme diyende oldu ...iyi bi yerden torpilin varsa sorun deil diyende oldu:)...kesin bilgiye sahip olan varmı teşkkürler....

maliyecii

Banned
askerlikle alakalı deil ama iki arada kaldıgım bi konu .üni mezunuyum kolumda bi kaç dövme var polislik sınavına girmeyi düşünüyorum.dövmelerden dolayı giremiyecegimi ifade edenlerde oldu polislik sınavında görevli memurun insiyatifinde kabul edilip edilmeme diyende oldu ...iyi bi yerden torpilin varsa sorun deil diyende oldu:)...kesin bilgiye sahip olan varmı teşkkürler....

Valla hacım olursun neden olmayasın? KPSS sorularının cemaatlere pekşeş çekildiği, muhalefet olan konuşan gazete-kanalların susturulduğu bir TÜRKİYE'de Genel Müdür bile olursun. Yeter ki cemaatlere yakın bir hacı-hoca-şeyh tanıdığın olsun ya da vekil tanıdığın. Hiç olmadı 10-15bin TL koy cebine doğru Ankara'ya git, orada Personel İşlerinde bir tanıdık bul ona yedir içir rahat rahat olursun. Öğretmen atamalarında bu yolu izleyen, Ankara'da kapı kapı dolaşan ve istediği yere atama çıkaran insanlar tanıdım senin işin de olur elbet. ;) Burası Türkiye, umutsuzluğa kapılma ve sonuna kadar araştır. Bu yolda umut tacirleri de karşına çok çıkacak, tanıdıkların vaadlerine kanmak yerine Ankara'da işini bizzat kendin gör. Hiç bir şey olmadı mülakatın rahat geçer. ALLAH yardımcın olsun.

sonsuz_nur

Özel Üye
hayır kabul etmiyolar kolundaki dövmeler muhtemeln görünebilecek yerdedir ona göz yummuyorlar...girsen bile mülakatları geçebilecegini sanmıyorum zaten bi sürü kişi giriyo adamlar elemek için bahane arıyolar seninki zaten hazırmış..ama yinede istiyosan şansını dene ama ben söyledim kesin...polis olduktan sonra yapabilirsin ama sivil pls olursan zaten hiç karışan olmaz

sonsuz_nur

Özel Üye
sen yüzünde büyük ben yada iz leke olanları neden almıyorlar sanıyosun buda aynı şey

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO