Türkan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hazır-Cevap

Özel Üye
Merhum Türkan Saylan adına yapılan dizi.

AsenA_38

Yeni Üye
hakkında duyduklarımla bildiklerim arasında bocaladığımdan izleyip izlememe kararını bi türlü veremediğim dizi

eebru

Özel Üye
kadının gerçek yüzünü diilde görmek istedikleri gibi anlatan bir dizi

in trouble

Yeni Üye
Şu kadının dizisini çekmişler ya :mad: Birde iyi göstremişler dizide sanki insanlar neler yaptığını bilmiyor bunun :mad:

eebru

Özel Üye
sana sonuna kadar katılıyorum bilemesem kanatsz melek diycem

hakan17us

Yeni Üye
türkan saylan lepra hakkında çalışmalar yapmış olabilir ama iyice araştırılırsa söylemlerinde müslümanlığa ve türklüğe hakaret ettiği çok öge var.Atatürkçü olduğunu söyleyen saylan'ın,söylemlerinde Atatürkten çok müslümanlığı ve türklüğe hakaret eden küçümseyen söylemleri daha ağır basmaktadır.inanmayan arkadaşlar googledan araştırma yapabilir.protestanlığı yaymak için uğraşan gizli örgütün mensuplarındandır.

in trouble

Yeni Üye
türkan saylan lepra hakkında çalışmalar yapmış olabilir ama iyice araştırılırsa söylemlerinde müslümanlığa ve türklüğe hakaret ettiği çok öge var.Atatürkçü olduğunu söyleyen saylan'ın,söylemlerinde Atatürkten çok müslümanlığı ve türklüğe hakaret eden küçümseyen söylemleri daha ağır basmaktadır.inanmayan arkadaşlar googledan araştırma yapabilir.protestanlığı yaymak için uğraşan gizli örgütün mensuplarındandır.
sana katılıyorum aynen öle bu insanlar bu kadını nie bukadar iyi görüyorlar anlamıyorum ya...

E

_elmayra_

Misafir
daha ilk bölümü yayınlandı.Nerden biliyorsunuz dizinin ilerleyeşini?
Bu kadın Türkiyede'ki cüzzam hastalarını iyileştirdi mi?evet.Dizinin ilk bölümünde de mesleki hayatına değinilmişti.
Sanki bu ülkede herkes sütten çıkmış ak kaşık.Türkiyeye bu kadar hizmet etmiş ve şu an hayatta olmayan biri için bu kadar atıp tutmak hangi müslümanlıga sığar işte ben bunu an-la-ya-mı-yo-rum!!

eebru

Özel Üye
tahmin edebiliyoruz.. öldüğünde yaptıkları kalır ardında onun ne yaptığını herkes iyi biliyor.. rahmetli şöle iyiydi diyemeyizki onunu için sadece ne olduğunu konuşuyoruz..
koministin tekiydi..baş örtüsüne karşıydı ama ne oldu ölmeden o da başını örttü (kelliğini gizlemek için tamam) ama buna karşıyken başörtüsüne mecbur kaldı ALLAHIN işi işte..

E

_elmayra_

Misafir
tahmin edebiliyoruz.. öldüğünde yaptıkları kalır ardında onun ne yaptığını herkes iyi biliyor.. rahmetli şöle iyiydi diyemeyizki onunu için sadece ne olduğunu konuşuyoruz..
koministin tekiydi..baş örtüsüne karşıydı ama ne oldu ölmeden o da başını örttü (kelliğini gizlemek için tamam) ama buna karşıyken başörtüsüne mecbur kaldı ALLAHIN işi işte..
çok dar bakıyorsun olaya.kulaktan dolma bilgilerle düşman olmuşsun.onun ne yaptıgını herkes bilmeli bencede.Bu ülkeye verdiği hizmetler unutuluyor da yok baş örtüsüne karşıymış yok koministmiş bunlar konuşuluyor.Kelliğini gizlemek için bandana taktı.İstese perukda takardı şapkada.Kanser olan ve şu an hayatta olmayan bir insana bu şekilde yaklaşan biri ALLAH'ın adını agzına almasın.ALLAH merhamet gösterir ve affeder çünkü.Söylediklerin çok ama çok acı.Utanıyorum sana cevap yazmaktan.Yazık!

güzelim

Yeni Üye
nefret edıyorum bu kadından.... ahiret azabı cekıyordur ınşaALLAH şimdi...

E

_elmayra_

Misafir
sırayla çekecek herkes meraklanma.Sende böyle davranarak azabı garanti altına alıyorsun.Sevmeyebilirsin bu senin seçimin.Ölen birinin ardından bu şekilde konuşmak çok çirkin

AsenA_38

Yeni Üye

insanların nasıl bu kadar rahat konuşabildiklerine inanamıyorum biz cennetle filan mı müjdelendik neden bu kadar rahat başkaları için atıp tutabiliyoruz bir hastalık sebebiyle yaşadıklarından nasıl gururlanarak bahsedebiliysunuz belki de daha kötü şartlarda ruhumuzu teslim edeceğiz bu insan imansızda gitmiş olabilir ama müjdelenmişiz kendimizi kurtarmışız gibi konuşmamız bilmiyorum ama tehlikeli sınırlarda olduğumuzun göstergesi

eebru

Özel Üye
ya ne derseniz deyin.. atatürkçü düşünme vakfı adı alatında neler yaptılar.. ben sadece içimden gelenleri sölüorum iyi biri olsaydı iyi knuşurdum asılsız knuşmuyorum

Sosyolog_60

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Hayatını örtü düşmanlığına adamıştı.ömrünün son döneminde baş örtüsü takmaya mecbur kaldı.ALLAH(c.c) herşeye kâdir'dir.

E

_elmayra_

Misafir
kafasına taktığı baş örtüsü değildi.Bunu bir defa kafanıza sokun.Saçma sapan saplantılarınızla insanlara hizmet etmiş bir prof.hakkında böyle konuşmanız cahilliğiniz göstergesidir.Bırakın ölen birinin ardından atıp tutmayı da en az onun kadar insanlara hizmet edin.Sonra ondan daha fazla konusma hakkınız da olur.Kimse de ses etmez.

E

_elmayra_

Misafir
ya ne derseniz deyin.. atatürkçü düşünme vakfı adı alatında neler yaptılar.. ben sadece içimden gelenleri sölüorum iyi biri olsaydı iyi knuşurdum asılsız knuşmuyorum
neler yaptı anlat o zaman.Kanıtların mı var elinde neye dayanarak söylüyorsun ki bunları.Bende sana şu an bu ülkeyi yönetenlerin neler yaptıgını sıralım.Onlara neden laf söylemıyorsun.Baş örtüsünden yanalar diye mi.Baş örtüsü taktırsınlar ama istedıklerı hileyi dolandırıcılıgı sahtekarlıgı yapsınlar öyle mi?
Herşey bir kenara Türkan saylan öldü.Bitti yani.Bişey yapamaz.Alttan iş çeviremez.Topragın altındaki bir bedene yükleneceğinize gözünüzü açın kafanızı yorun da bir gün siz de bertaraf olmalyın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,416
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ