saçları güçlendirmek için

amel

Yeni Üye
arkadaşlar bu saç maskesini bizzat faydasını gördüğüm için paylaşıyorum..
kısa bir süre önce saçlarım röfleliydi ve kuaförde saçlarım yandı hemde ilk kez röfle yaptırırken önceleri saçlarım çok sağlıklı ve gürdü ta ki sarı saç yapana kadar sonra pişman oldum ama...
neyse saçlarımı bu maske sayesinde geri kazandım..

öncelikle olmassa olmaz zeytin yağı
badem yağını bir kaba alıyoruz.

havanda hindistan cevizini, cevizi, sarımsağı dövüyoruz ve tülbenete kotup yağılı kabın içine koyup bir gece bekliyoruz sonra tülbenti sıkıp içindeki yağı süzdürüyoruz ve posasını atıyoruz.

yağ karışımının içine yumurta sarısı bal, süt ekliyoruz. ve karıştırıyoruz. saçımıza sürüyoruz ve streç filmle sarıyoruz. bekleyebildiğimiz kadar bekliyoruz. sonra sıcak su ile saçımızı yıkıyoruz bu kür çok kuvvetli olduğu için ancak 20 günde 1 uygulanabilir. ben bu kürü 8 aya yakın yaptım 1 kez yapınca fayda göremezsiniz bir süre devam etmeniz gerekiyor. saç kremi kullanıyorsanız bu süreçte azaltmanızda fayda var... :)

NOT: arkadaşlar bu forum da baylaştığım tüm bilgiler tarafımdan denenmiş ve sürekli kullandığım bilgilerdir. Kendimin denemeğim hiç bir bilgiyi burada paylaşmadım ve paylaşmam...:alkış

E

_elmayra_

Misafir
süt ve hindistan cevizini ilk kez duyuyorum saç maskelerinde.Teşekkürler paylaşımın için

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara