Cebimde Kal...

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Kendini değersiz mi görüyorsun yoksa¿ Bana iltifat edip gönlümü hoş iklimlere sürükleyen birinin etrafımda var olması elbette önemli benim için. Bu beğenilme duygusu özgüvenimi daha da artırıyor...

Evliliği düşünmediğim için sana vaatte bulunmuyorum. Yoksa sen evlenilecek ideal biri ve benim gözümde çok da değerli bir insansın. Evlenecek olsam ilk tercihim sen olurdun tabii.

Birlikte geziyoruz, eğleniyoruz ve bol bol sohbet ediyoruz ya işte. Bunun ileriye dönük olabilmesi için zamana ihtiyacım var. Hemen cevap bekleme benden. Ayrıca bu bir oyalama da değil, senin sandığın gibi...

Benimle uğraşmak, nazıma katlanmak kolay değil canım. Zor biri olduğumu biliyorsun. Öyleyse biraz anlayışlı ol ve bekle bakalım...

Sen de abarttın ama! Ailemle seni tanıştıracağım zamanı bırak da ben belirleyeyim. Henüz böyle bir şeye hazır olmadıklarını sen değil, ben bilirim değil mi¿

Her şeyini beğeniyorum, seninle konuşmak beni mutlu ediyor. Fakat bir şeyler eksik gibi geliyor bana. Bu yüzden sen de ciddiyetsiz olduğumu sanıyorsun. Zaten beni kimse anlamıyor bu dünyada...

Yeni bir aşktan çıktım, kalbim mühürlendi sanki. Seni seviyorum ama toparlanmam gerek. Bu süreçte yanımdan ayrılma olur mu¿ Çünkü seni kaybetmek istemiyorum...

Böyle bahanelerle, sözlerle sizi hayatlarında tutmak ister mavi boncuk dağıtıcıları ve insan duygularıyla oynayan menfaatperestler. Onlar için siz, yeni bir aşka geçerken kullandıkları bir köprü ya da gönülleri fırtınaya tutulduğunda sığınılacak bir liman veya hoşça vakit geçirilecek oyuncaklarsınızdır.

Sizi kullandıklarını apaçık söyleyecek değiller elbette. Çünkü bir insanın duygularıyla oynamak şerefsizliktir ve kimse de yoğurdum ekşi demez.

Şunları derlerse, onların yanında kim kalır dersiniz¿

Bir pul koleksiyonunun parçası olarak kalabilirsin hayatımda. Peçete koleksiyonuma da alırım istersen. Ayrıca paraya da ilgi duyuyorum bu aralar, seni oraya dâhil etmemi ister misin¿

Arada bir msjlaştığım ve hayatımın boşluğunda küçük bir renk olarak yüzümde tebessümler oluşturduğuna göre benim için zevkle uğranan, manzarası gayet hoş bir mekânsın sen. Gözüm gönlüm açılıyor seni görünce. Fakat her zaman buraya takılacak değilim...

A, olur mu öyle şey¿ Gönül yarasıyla kıvranırken yeni bir aşk bulana kadar sığındığım bir limana burun kıvırır mıyım hiç¿ Aşk olsun. Ben nankör biri miyim¿ Kırdın beni...

Başka dillerle sizinle diyalog kuran bu kadınların ya da erkeklerin tek amacı sizi bir süre cebinde tutup sonra da hayatınızdan çekip gitmekten başka bir şey değildir.

Herkes ektiğini biçer demeyin, onlar sütten çıkmış ak kaşıktır ve ayrıca vicdanları da olmadığından geride bıraktıkları gözyaşları ve kırık kalplerden dolayı acı çekmezler...

SIRMA

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
gerçekten öyle tam yapmacık insanların sözleri samimeyetsizlık hat sahfada sadece aşk konusunda böyle değilki normal bir arkadaş akrabba çevre de böyle insanlar çok var yani her şey menfaat olmuş gönül ayrı dil ayrı bakışlar göz ayrı olmuş içten pazarlı artmış..böylelerinde kaçınalım güvenmeyeli ama şu da gerçek ki usta oyuncular ama er geç kendilerini belli ederler ALLAH (C.C) yar ve yardımcımız olsun böylelerinden bizleri korusun....emeğine sağlık tşk.ler.....

eebru

Özel Üye
öyle demeyin ya bazıları hak ediyo bunları meselaa bunu: Arada bir msjlaştığım ve hayatımın boşluğunda küçük bir renk olarak yüzümde tebessümler oluşturduğuna göre benim için zevkle uğranan, manzarası gayet hoş bir mekânsın sen
ama hayatlarını sürekli bu şekilde dvm ettirenler.. sırmanın dediği gibi ALLAH (C.C) yar ve yardımcımız olsun böylelerinden bizleri korusun..

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Hiç kafaya takmayın affedin siz gönülden yeter böyle durumları. Hissedilen her seyi arşivleyen KADER, kendileriyle eniyi biçimde ilgilenecektir ...
Rica ederim...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara