Takım İyi Gitse Burada Olmazdım

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Hagi GS TV'ye ilginç açıklamalar yaptı. Son 4-5 günde hayatında birçok şeyin değiştiğini söyleyen Rumen hoca, "Ancak herkes olumlu reaksiyonlar gösterdi. Ayrıca güzel bir maç oynadık. Zorlu bir deplasmana çıktık ama oyuncular güzel oynadılar" dedi. SABAHyazarı Levent Tüzemen'in "Hagi ve Tugay'ın elinde sihirli değnek yoktu. Yapabilecekleri tek şey futbolcuların duygularını harekete geçirmekti"yorumu hatırlatılan Hagi, "Levent Bey'in yazdığı doğru. Sihir yok ama takım ruhuna güvenim sonsuz" diye konuştu.

ELANO&CANA İLE KONUŞMAM SIR!
Elano ve Cana ile ilk idmanda yaptığı görüşme sonrası bu isimlerdeki değişimi, "Konuşmaların aramızda kalmasını tercih ederim. Oyuncu ona güvendiğini çok iyi anlamalıdır. Kişiliği olan, sorumluluk alan oyuncuyu severim" şeklinde yorumlayan Hagi, G.Saray'ın 9. sırada olduğu puan durumunu ise "Şu an puan tablosuna bakmıyorum. Önümüzdeki maçlarla ilgileniyorum" sözleri ile değerlendirdi.

GÖLGE GİBİ
Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Hagi, idmanlarda Tugay Kerimoğlu'nu yanından ayırmıyor. Dünkü çalışma boyunca Rumen hoca ile sürekli fikir alışverişinde bulunan Kerimoğlu, Hagi'yi Jup Derwall'in isminin verildiği sahada adım adım izledi.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara