Hagi Sesini Yükseltti!

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Hagi sesini yükseltti!

Sarı-Kırmızılı takımda yeni teknik direktör Gheorghe Hagi, oyuncularına güven aşılamaya devam ediyor.

Ligde kalan 7 maçtan 21 puan kazanabilecek güçte olduklarını söyleyen Rumen çalıştırıcı, moral-motivasyonu elden bırakmadı. “Biz G.Saray’ız, sizler birer Aslan’sınız. Hepinize güveniyorum” diye haykırdı.

Fenerbahçe derbisinde alınan bir puanla olumlu bir başlangıç yapan Rumen teknik adam, kendi evlerinde kazandıkları Antalyaspormaçı ile hemüç puanla tanıştı hem de takımının uzun süreden bu yana devam eden galibiyet hasretine son vermiş oldu.

Kopuk kopuk oynanan futbol ise, teknik adamı tam anlamıyla memnun etmese de, Rumen çalıştırıcının maçtan sonra oyuncularıyla yaptığı toplantıda, “Daha iyisini yapacağız. Ben size güveniyorum. Burada artık maç kaybetmek yok”
ifadelerini kullandığı öğrenildi. Hagi’nin sezonun ilk yarısında oynanacak 7 haftada 21 puan hedefini ortaya koyduğu vurgulandı.

‘BURADA OLMAZDINIZ’

“Bütünmaçlara kazanmak için çıkacağız ve kazanana kadar da mücadele edeceğiz” şeklinde haykıran Hagi’nin futbolcularından kendilerine güvenmelerini istediği de belirtildi. Yaptığı konuşmada sık sık “Biz Galatasaray’ız. Galatasaray gibi oynayıp kazanmalıyız. Sizler birer Aslan’sınız. Hepinize güveniyorum. Öyle olmasanız burada olmazdınız” şeklinde moral motivasyon vurgusu yaptığı ifade edildi.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara