Dosya paylaşıma ağır darbe

sonsuz_nur

Özel Üye
Ülkemizde de oldukça popüler olan LimeWire adlı dosya paylaşım programı kepenkleri kapattı.

Telif hakkı bulunan eserlerin yasa dışı bir şekilde paylaşımına olanak verdiği için hakkında dava açılan LimeWire hukuk savaşını kaybetti ve kullanıcılarına veda etti.

LimeWire'ın sitesine girmek isteyenleri bu uyarı mesajı karşılıyor!

RIAA (Recording Industry Association of America) adlı kuruluşun ABD'de açtığı dava neticesinde artık LimeWire programını bırakın indirip kullanmayı internet sitesine bile giremiyorsunuz!

Bu kararla birlikte telif hakkı olan film ve müzik gibi içeriklerin internet kullanıcıları arasında ücretsiz olarak paylaşılmasına da ağır bir darbe indirilmiş oldu.

sonsuz_nur

Özel Üye
demek bu yüzdenmiş kaç gündür sorun vardı ztaen

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
tek şarkı bulunsun yeter ya pc de 'allah sorar':p Bearshare var onu kullan. en ii si kullanmamak ama virüs çok geliyo ve kendi müzik arşivinide paylaşıma açmış oluyosun bildiğim kadarıyla

sonsuz_nur

Özel Üye
hmm allah sorar zaten var telimdede var hep onu dinlemek olurmu?? başka sitelerden indiriyorum arada zaten

gohan

Kaldırım Mühendisi
en çok zararli içerik mp3 indirenlerin pc lerinde var :)

AsenA_38

Yeni Üye
ooo kötü olmuş =)

ben downloader ı kullanıyorum youtube videolarının tamamını istediğin formatta indiriyor hemde virüssüz daha kolayıma geliyodu

AsenA_38

Yeni Üye
ooo kötü olmuş =)

ben downloader ı kullanıyorum youtube videolarının tamamını istediğin formatta indiriyor hemde virüssüz daha kolayıma geliyo

in trouble

Yeni Üye
boşverin iyi olmuş limewire artık geçti bunlar filmn indiricekseniz torrent diye bişey var hem yüksek kalite hemde yüksek hız mp3 mü indiircen bir sürü site var bu programı hiç kullanmadım ama 2 tane 500 gb lık hardıskı doldurdum düşünün artık hem film hem müzik :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara