Diplomamızda ne yazacak

hellabbey

Yeni Üye
mezun olduğumuzda diplomamızda açıköğretim ibaresi yazalıcak mı? yani şöyle mi yazacak sizce: ANADOLU ÜNV. AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ

kevin_norton

Yeni Üye
herhalde açıköğretim yazar.zaten bastıra bastıra açıköğretim olduğunu yazıyorlar.be cahil anadolu üniversitesi.böyle olunca senin
üniversitenin eğitiminin adi olduğu ortaya çıkıyor.madem ayrıcalık yok.ne o ibare ozaman .ne yapmaya çalışıyorsunuz.hani eğitimin aynıydı.bu diplamayı senin üniversiten vermiyor mu.ozaman kendine güvenmiyorsun demekki.hııı bunlar açık açık canım olur böyle kalitesiz eğitim mi demek istiyorsun.kalitene güveniyorsan o ne o açık kapalı.karımıyız biz beee.açı
kmış da kaplıymışda.başbakanın dediği gibi siz ögrencilere damga vuracağıonıza uluslar arası aln
anda kendinizi gösterin.türkiyeden bir tane üniversitenin bile adı uluslar arası alanda geçmiyor.sizn diplamanızı saymıyorlar korkmayın.Türkiye mi diyorlar.aynı bölümü avrupada en okutuyorlar.siz kimsiniz ya bir de boş beyninizle açık kapalımı .peeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssss.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Fakültenin adı AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ arkadaşlar dolayısı ile Açıköğretim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı yazacak normal olarak. Bu bir ayrımcılık değildir ama tabiiki sizlerde farkında olmalısınızki örgün eğitimden farklı bir sistemde okuyoruz. Dolaysı ile farklı bir fakülte ismi yazmasıda normal. Ama okumanın kolay olmadığı açıköğretimli olduğunuz için hiç bir zaman kimse adi bir bölümde okuduğunu düşünmesin lütfen. Sonuçta Açıköğretim de olsa üniversite okuyorsunuz.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara