2010 KPSS Ortaöğretim/Önlisans Sınavı Sınava Giriş ve Kimlik Belgelerinin Geçerliliği

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
2010 KPSS Ortaöğretim/Önlisans Sınavı Sınava Giriş ve Kimlik Belgelerinin Geçerliliği

2010-KPSS Ortaöğretim/Önlisans Sınavı Sınava Giriş ve Kimlik Belgelerinin Geçerliliği hakkında bilgilendirme yapıldı.

2010-Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS-Ortaöğretim/Önlisans) 28 Kasım 2010 tarihinde yapılacaktır. Bu sınava adaylar, sınav tarihi olarak 26 Eylül 2010 tarihini gösteren Sınava Giriş ve Kimlik Belgeleri ile katılacaklardır. Bu nedenle bu belge elinde bulunan adayların ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticilikleri ile ÖSYM Bürolarından yeniden belge edinmeleri gerekmemektedir. Adaylar bu belgeleri ile 28 Kasım 2010 tarihinde yapılacak sınava gireceklerdir.
Bazı binalar veya salonlarında oluşan değişiklik nedeniyle bu yerlerde sınava girecek sınırlı sayıdaki adayın sınav yeri değişmiştir. Merkezimiz tarafından sınav yeri değişen adaylara durumu belirten bir yazı ekinde 28 Kasım 2010 tarihini gösterir yeni Sınava Giriş ve Kimlik Belgesi gönderilmiştir. Sadece bu adayların 28 Kasım 2010 tarihini gösterir Belgeleri geçerli olacaktır.
Bu duyuru, bazı basın yayın organlarında çıkan asılsız haberler nedeniyle hazırlanmıştır. Değerli basınımızın, çok sayıda insanımızı ilgilendiren konularla ilgili haberlerinde daha özenli olarak Merkezimize yardımcı olmalarını temenni etmekteyiz.
Adaylara ve kamuoyuna önemle duyurulur.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara