2010 KPSS Önlisans Sınavınız Nasıl Geçti?

Hazır-Cevap

Özel Üye
Yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
İyi forumlar...

Efsunnn

Yeni Üye
sorular çok uzundu zaman çok çabuk geçti yapabileceğim ama süreden dolayı yapamadığım bir sürü soru vardı ve matematik zordu ama çokta takmıyorum zaten isteyerek girmemiştim abimin zorlamasıyla oldu :)

kevin_norton

Yeni Üye
hıı.evet.senin sınavın nasıl geçti.zordu demek.

Efsunnn

Yeni Üye
yertiştiremedim soruları ama sağlık olsun yaa :)

kevin_norton

Yeni Üye
evet.özellikle matematik yetişmiyor değil mi?

Efsunnn

Yeni Üye
matematikte yetişmedi türkçe de de çok uzun parağraflar vardı

kevin_norton

Yeni Üye
Türkçe de parağraflar en kolaylarıdır.uzunluğa bakma aslında en kolayı onlar.kısa sorular daha zor.

Efsunnn

Yeni Üye
öyle tabi kısa parağrafların çözmesi daha zor çok az şey verir ama çok şey ister uzun parağraflar daha kolay ama oda oku oku bitmiyo çok sıkıldım zaman olsa iyi, türkçe soruları zor değildi oyalayıcıydı

tbua

Yeni Üye
kpss ye giren bütün üye arkadaşlarıma büyük geçmiş olsun. Umarım sonuçlarınız güzel gelir.

Hazır-Cevap

Özel Üye
Türkçede Efsununda dediği gibi paragraf soruları uzundu ve süre bence yetersizdi.Bir tane kısa soru olmaz mı yoktu işte!
Mat. zordu en azından benim için.Hayırlısı olsun herkes için!Sanırım her sene iyiden iyiye zorlaşıyor bu sınav.Önlisans olarak sonkez girmiştim.

Efsunnn

Yeni Üye
Türkçede Efsununda dediği gibi paragraf soruları uzundu ve süre bence yetersizdi.Bir tane kısa soru olmaz mı yoktu işte!
Mat. zordu en azından benim için.Hayırlısı olsun herkes için!Sanırım her sene iyiden iyiye zorlaşıyor bu sınav.Önlisans olarak sonkez girmiştim.
evet süre çok azdı bi soruyu okuyup anlama çözme ve cevap anahtarına işaretleme için bi dakika çok az bence zaten bi kerede anlamadığın zaman iş bitiyodu ki zaten ilk başlarda heyecandan sonlarına doğru sıkıntıdan ilk okuduğumda anlamadığım birçok soru oldu mat benim içinde zordu. bende 2 yıl sonra lisans olarak gircem orada daha iyi yapar amacımıza ulaşırız inşallah

Hazır-Cevap

Özel Üye
evet süre çok azdı bi soruyu okuyup anlama çözme ve cevap anahtarına işaretleme için bi dakika çok az bence zaten bi kerede anlamadığın zaman iş bitiyodu ki zaten ilk başlarda heyecandan sonlarına doğru sıkıntıdan ilk okuduğumda anlamadığım birçok soru oldu mat benim içinde zordu. bende 2 yıl sonra lisans olarak gircem orada daha iyi yapar amacımıza ulaşırız inşallah
Zaten türkçe de bayaa bir beyin olarak yoruldum.Daha sonra performansımda düşüş oldu,sıkıldım biraz,sonra yıne yaptım birşeyler ama kısacası süre yetersizdi ve sorular uzundu.

Efsunnn

Yeni Üye
Zaten türkçe de bayaa bir beyin olarak yoruldum.Daha sonra performansımda düşüş oldu,sıkıldım biraz,sonra yıne yaptım birşeyler ama kısacası süre yetersizdi ve sorular uzundu.
aynen türkçe de yoruldum daha sonra matı görünce moralim bozuldu ve sonrası aceleden moral bozukluğundan gitti. demin baktım sorulara aceleden soruları yanlış okumuşum ve sonucu yanlış cevap tabi

Hazır-Cevap

Özel Üye
aynen türkçe de yoruldum daha sonra matı görünce moralim bozuldu ve sonrası aceleden moral bozukluğundan gitti. demin baktım sorulara aceleden soruları yanlış okumuşum ve sonucu yanlış cevap tabi
Ben üzülmeyim diye bakmıyorum canım moralin bozulmasın seninde

Aöf sınavlarında da çok çok iyi geçerse bakıyorum yoksa inan bakmıyorum:)

sonsuz_nur

Özel Üye
zordu yaa sınav ben baktım cevaplarımaa puan hesaplaması yaptım 63 gibi bişey alıyorum buda benim atanmama için yetmiyo gerçi çalşmamıştım ama bn 2008 deki gibi çıkarsa 75-80 arası alırım dye düşünüyodum..ama kopya çekenlerin acısını bizden çıakrmışlar bekledigim gibi degdli matematk soruları çok zordu bayagı bi ugraştrdı dger soruları dogru düzgün okuyamadan çözdüm hatam çok olmuş o yüzdne

SIRMA

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
sorular ağırdı süre çok çabuk geçti anlaşılması zor sorulardı dikkat istiyordu türkçele soruları farklıydı kapalıydı çok yani mat.zordu genel kültürde alışıolmışın dışında sormuşlardı resmen soru tarzını değiştirmişler genel kültürde genelde coğr.kolay olurdu o bile çelişkiliydi kısacası her soruya 1 dk.vermişler abartısız söylüyorum 1 dk.değil 3_5 dk hr bir soruya gerewkliydi ve geneli duydu m çıkanlardan hepsi süre problemi yaşamış ve özellikle doğu ve güney doğu bölgelrinde sınavdan çıktığımızda hava kararmıştı daha uçtakileri düşünemiyorum cumartesi sabah yapsalardı gerçekten doğuda zor oluyor mumla bir çok yerde kesinti olmuş haksızlık soruları indirmeleri iyi olmadı çünkü faydası olmadı gelip bide kendileri orada sınava girsinler kaç yıllık emek yazık gerçekten... ben sorlara baktım cevaplarma süreye ve o soruları rağmen iyi bi puan gelebilir ama dikkatsizce yaptığım sorular bilerek yanlış yapmışım o acı gerçekten tarih de beni vurdu bilgiye dayalı soruları çelişkiliydi tarihte yanlış yapmasaydı çok iyi puan gelebilirdi..Hak' tan hayırlısı cümlemiz içn...
sonsuznura katılıyorum fatura bize kesilmişti kopye çekenlerin faturası...

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Ben lise düzeyinde girdim. Şimdi Önlisans'ın sorularına baktımda Türkçe sorualrı amma uzunmuş ya. Bizde 6-8 tane soru vardı uzun paragraf önlisanslarda hemen hmen hepsi nerdeyse. Bu sisteme yakışmayan sınav olmuş. ve olacakta... yazık...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ