Facebook profilinize kimler bakmış?

sonsuz_nur

Özel Üye
İşte her Facebook kullanıcısının merak ettiği sorunun cevabı!

Son günlerde Facebook profilinize kimlerin baktığını size göstermeyi vaad eden bir uygulamanın linki kullanıcılar arasında sıklıkla paylaşılır oldu. Gönderilen mesaj aynen şöyle;

OMG OMG OMG ... I cant believe this actually works! Now you realy can see who viewed your profile! on Warning! | There might be a problem with the requested link

Türkçesi;

Aman Tanrım, Aman Tanrım, Aman Tanrım ... Gerçekten çalıştığına inanamıyorum! Artık profilinize kimlerin baktığını Warning! | There might be a problem with the requested link adresinde görebilirsiniz!

Daha önce bu konuda defalarca uyarıda bulunulmuş olmasına rağmen maalesef yukarıdaki mesajda bulunan linke tıklayan pek çok kullanıcı hesaplarının kontrolünü kaybetti. Tahmin edeceğiniz gibi bu bir tuzak ama inananların sayısı her geçen gün artıyor.

Facebook'ta profilinize kimlerin baktığını görebilmenizin hiçbir yolu yok! Bunu yaptığını iddia eden bütün uygulamalar da sizi kandırarak hesabınızı ele geçirmek için kurulmuş tuzaklardan başka bir şey değil.

Facebook yönetimi sisteme böyle bir özelliği kasten koymadıklarını daha önce açıklamıştı.

Bu bilgiler ışığında tatsız bir sürprizle karşılaşmamak için bu tür iddialarda bulunan uygulamalara karşı sizi bir kez daha uyarmak isteriz.

AsenA_38

Yeni Üye
bende şimdi hemen linki tıklayacaktım :D Allahtan tamamını okudum

kevin_norton

Yeni Üye
ben de linki tıkla diyecekseniz sandım.teşekkür ederim .uyarınız için.ablalarımız çalışıyor maşallah arkamız sağlam.

eebru

Özel Üye
:) yazının devamını okumadan tıklıycaktım
paylaşım için tşlker :)

in trouble

Yeni Üye
Teşekkürler bilgilendirme için :) Bana hiç rast gelmedi ama bundan sonra gelirse dikkat ederim artık :)

kevin_norton

Yeni Üye
İnanmayın ya böyle şey olur mu hiççç.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye