Beşiktaş Manuel Fernandes'i transfer için görüşmelere başladı

Hazır-Cevap

Özel Üye
Futbolda ara transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, İspanyol ekibi Valencia'nın Portekizli futbolcusu Manuel Fernandes ile görüşmelere başlandığını resmen açıkladı.
Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve ticaret A.Ş.'den, Kamuoyunu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen yazıda, ''Şirketimiz, Valencia'nın oyuncusu Manuel Fernandes'in transferi konusunda görüşmelere başlamıştır'' ifadesi kullanıldı.
24 yaşında ve 1.75 metre boyundaki Portekizli futbolcu, orta sahada görev yapıyor.

SCHUSTER DE DOĞRULADI

Beşiktaş teknik direktörü, takıma katılacağı yönünde haberler çıkan Manuel Fernandes transferini doğruladı. Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, CSKA Sofya maçını kazanarak 2. tura yükselmeyi kalan maça bırakmadan garantiledikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Transfer konusundaki soruları yanıtlayan Schuster, ''Yöneticilerimiz görüşmeleri yapıyorlar. Şu ana kadar Manuel Fernandes ile anlaşıldığını biliyorum. Düşüncemiz iyi bir forvet oyuncusunun alınması. Şu an Fernandes geldi. Forvet konusunda yöneticilerimiz arıyorlardır. Forvet için bir şey söylemiyorum. Umarım beni şaşırtırlar ve güzel bir sürpriz yaparlar'' dedi.

Bernd Schuster, Dembele'nin alınacağı yönündeki haberlerin hatırlatılması üzerine, ''Benim açımdan hayır. Belki kulüp sürpriz yapabilir'' diye konuştu.

-İnternetHaber-

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Şampiyonlar Ligin'de forma giydi Valencia'da. Eeee Beşiktaş'ta yoluna UEFA'da devam ediyor. Forma giyebilecek mi ki ?? +3 -3 kuralı mı işleyecek acaba ?

Hazır-Cevap

Özel Üye
Beşiktaş'ın yabancı futbolcularıyla iki takım kurulurdu:) Kimler geldi geçti,gelsin bakalım ben pek tanımıyorum kendisini izleriz :)

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Aynen. A takımı adı Beşiktaş'a yabancı olan yabancılar, B takımıda Beşiktaş'ta yabancı olup Türk olan yabancılar :D :D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara