Okudugunuz bölümden memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    11

AsenA_38

Yeni Üye

SIRMA

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
evet hep istediğim bölümdü ama şartlar beni zorluyor açıkö.f okumak zor okudum bölüm türk dili ve edebiyatı bölümü dersler ağır kendimizce çalışıyoruz diller zorluyor osmanlıca arapça ve farsça fransız kalıyorum.......

eebru

Özel Üye
eveeeeeeeet.. :) aslında yabancı dil okumak istedim en büyük hayalimdi..
olmadı ama bu bölümüde seviorum romanları, edebiyatçıları,şiirleri fln.. :cici

KatreiAsk

Özel Üye
ben sınıf öğretmenliği okumak istiyodum ama nasip edebiyat bölümünde okumakmış. şimdilik memnunum :)

brkpp

Yeni Üye
Lise yıllarım boyunca çok kararsızdım hiç okumayı istediğim bana uygun bir meslek olmadı. üniversitede de tamamen annemin tavsiyesiyle konaklama işletmeciliği bölümünü seçtim ve gerçekten memnunum. Neden derseniz? Öncelikle bu bölümün İşletmeden pek bir farkı yok % 65-70 oranında okutulan dersler aynıdır. İktisat Fakültesi bölümleri bana göre çok ağırdı, İşletmenin bölümününde Türkiye'de gereğinden fazla mezunu olduğu için konaklama İşletmeciliği bana mantıklı geldi çünkü işletme okusam büyük ihtimal işsizler ordusuna bende katılacaktım. Ama bu bölümde hem Turizm mesleği üzerine eğitim alıyorum hemde yine İşletmecilik derslerini alıyorum yani diğer işletmecilerden bir farkım olmayacak. Diğer İşletmecilerden bir artım varsa oda bu bölümün henüz mezunu olmamasından dolayı iş bulmamın daha kolay olacağı.

lampard

Yeni Üye
bölümümden memnununm kamu 4.sınıf bu sene mezunn:) kpss de kadrolar, işletme iktisata göre taban puanı az da olsa düşük kamunun

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara