İki yıl üst üste kalınca askerlik

numidian

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar ben bilg tekn prog mezunuyum aöfe dikey geciş yaptım
hazırlıgı geçtim. 3.Sınıfta iki kere üst üste kalınca askerlik sorunum ortaya cıkdı
Bende askere gitmek istemediğimden bazı önemli işlerim oldugundan askerliği erteletmenin yollarını aradım ve su yöntemi buldum

Bu yöntem 31 ekime kadar yapılmalı yoksa işe yaramaz
Finale girdim büte girdim olmadı tek ders yuzunden kaldım

öncelikle askeriye için 5 6 fotograf lazım

Aöf bürosuna gittim ve kaydımı sildirmek istiyorum dilekce verdiler doldurdum ve kaydımı sildim.

Bana verilen kagıtla askeriyeye gidip fakülte terk olarak askerliğimi tecil etmek istiyorum dedim

3 sayfa veriyorlar onları dolduruyorsunuz doldurdum kagıtları ve fotografları verdim memur işlemleri yaptı ve beni askeri hastaneye sevk etti sevk 3 günlük 3 gün içinde muayene olup kagıdı askerlik bürosuna götürmek zorundasınız.

gittim muayene oldum bastabibe onaylattım büroya döndüm ve muayane raporumu verdim onlarda askerliğimi tecil ettirdiler

Benim yasadıgım yerdeki büronun memurları çok iyiydi sorun cıkarmadılar ve 2 sene tecil ettiler.Genelde bir sene tecil ederler.Bazı bürolar 2 senede tecil ediyorlar askeriyeden cıkarken cok rahatladım.Yanlız 29 yas sınırı var 29 a gelmişseniz ağzınızla kus tutsanız ertelemez ve alırlar

numidian

Yeni Üye
ben kpss sınavına gireceğimden askerliğimi erteletmek zorunda kaldım umarım kimse kaydını sildirmek zorunda kalmaz

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO