Biz değil ankaragücü kazandı

graal89

♥ Ankaragücü ♥
BİZ DEĞİL,ANKARAGÜCÜ KAZANDI Ortamın gergin olduğu , yönetim-taraftar,yönetim-teknik heyet,teknik heyet-taraftar ve en önemlisi Ankaragücü-yönetim arasındaki sorunların hat safhada olduğu bir zamana gelmişti Fenerbahçe Maçı...Yeni yönetim sayesinde Ankaragücü ve yönetim birbirinden bağımsız iki ayrı kurum olarak çalışıyorlardı.Oysaki Ankaragücü; yönetim, taraftar ve teknik ekipten oluşan bir spor kulübüdür.Nasıl oluyorda bağımsız birer kurum olarak çalışıyor bunu ben ve arkadaşlarım hala anlamış değiliz.isim vermeyi uygun bulmuyorum ki camiamızı yakından takip edenler bu ismi biliyorlardır.Ankaragücü kulübünde yönetici olarak ÇALIŞAN birisi gelip kulübe borç veriyor ve daha sonra parasını alamadığı gerekçesiyle kulübü mahkemeye vererek alacaklarını icra yoluyla tanzim etmeye çalışıyor.Bu dünya tarihinde görülmemiş bir olaydır.Hem aylık 3.000 lira maaşla çalışan birisi nasıl oluyorda kulübe 1.180.000 lara borç para veriyor? Buda cevap verilmesi gereken bir soru diye düşünüyorum...
Maç öncesi yapılan açıklamada fahiş bilet fiyatları (120-125-130) göze çarpıyor ve herkesi düşündürüyordu.Yönetim kendinden olana bedava bilet verirken başkaldıranı ve başarı isteyeni adeta kendince cezalandırıyordu.Bu yüzden dikkat etdiyseniz maçta Gençlik parkı kale arkası tribününde büyük boşluklar olduğu göze çarpacaktır.
Artık maç başlamıştı ve bir grup benimde içinde bulunduğum taraftar yönetimi istifaya davet ediyor 50 metre sol tarafındaki bir grup ise yönetimi savunan tezahüratlar ediyordu.işte ne olduysa orda oldu şaşkın bakışlarım arasında iki grup taraftarları birbirine girdi.Aynı amaç için uğraş veren insanlar neden kavga ederlerdi? Neden mi;para ve rant sağlamak için.Gördüğüm kadarı ile artık Ankaragücü’nün başarısı ikinci planda kalıyor.ANKARAGÜCÜ Para ve rant sağlamak için kimilerinin elinde oyuncak edilmeye çalışılıyordu.Buna tepkisiz kalamazdık.Sesimizi daha fazla duyurmalı,Ankaragücü’nü kimsenin oyuncağı yapmamalıydık.
2. yarı başlamış Ankaragücü bir gol atmış ve öne geçmişti.O an yeri göğü inletmeli,goool diyerek haykırmalı,sağımdaki solumdaki arkadaşlarıma sarılmalıydım ama ben ve çevremdekilerden bir tepki yoktu.Fazla değil 10-15 dk geçmedi ikinci Gol geldi bundada verilen tepki farklı değildi.Son saniyelerde gelen gol maçın sonucunu belirledi ve Ankaragücü maçı 2-1 kazandı.
Biz kazandık diyemiyorum çünkü artık Ankaragücü birilerinin maşasıydı ve zevk vermiyordu.Mevcut yönetim ve teknik direktör değişmedikçede gittiğimiz her maç Ankaragücü’nün maçı bizim maçımız değil.. Sözlerime son noktayı koyarken bu haklı davamızda bizim yanımızda olan herkese canı gönülden teşekkür eder.Yine eskisi gibi a,b,c grubu değil tüm grupların,yönetimin,teknik ekibin beraber kenetleneceği ve BİZ olacağımız günlere kavuşmayı temenni eder.Herkese saygılarımı sunarım...
ONUR TORUN(GRAAL89)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Ahhhhhh ankaragücüm ahhhhhh sen bu hallere düşmemeliydin

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716