Malatya'da Tarihi Hezimet!

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Ziraat Türkiye Kupası'ndaki ilk iki maçını kaybeden ve tüm umutlarını Yeni Malatyaspor maçına saklayan Fenerbahçe, 2. Lig ekibi Yeni Malatyaspor'a 2-1 yenilerek gruptan çıkma şansını kaybetti.

23. dakikada genç oyuncu Okan'ın kendi kalesine attığı golle 1-0 yenik duruma düşen Fenerbahçe 1 dakika sonra Lugano'nun golüyle skora denge getirdi.

İlk yarı sonrasında 1-1'lik skorla soyunma odasına giren Fenerbahçe, ikinci yarıda atak oynamasına rağmen Yeni Malatyaspor'un genç file bekçisi Mesut'u geçemedi.

72. dakikada Cem Çetin'in attığı golle 2-1 geriye düşen sarı lacivertliler kalan dakikalarda gol bulamadı ve taraftarlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Sarı lacivertli ekip bu skorla birlikte 1983 yılından bu yana alamadığı Türkiye Kupası'na bir kez daha uzanamadı ve kupa hasretini 29 seneye çıkardı!

Hazır-Cevap

Özel Üye
Yeni Malatyasporu tebrik ediyorum.Ligin başlamasına ramak kala güzel bir hasılatıda kasalarına götürdüler.:alkış
Ziraat Kupasından puan alamayan Fenerbahçe de büyük şok etkisi yaratmıştır. :haha
Demek ki herkesin başına zamanla böyle şeyler gelebilirmiş,zamanın kime ne getireceği belli olmazmış .:) :) :)

AsenA_38

Yeni Üye
geçmiş olsun fenerbahçeye:p bi üzüldüm bi üzüldüm tarif edemem :haha:haha:haha

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Yeni Malatyasporu tebrik ediyorum.Ligin başlamasına ramak kala güzel bir hasılatıda kasalarına götürdüler.:alkış
Ziraat Kupasından puan alamayan Fenerbahçe de büyük şok etkisi yaratmıştır. :haha
Demek ki herkesin başına zamanla böyle şeyler gelebilirmiş,zamanın kime ne getireceği belli olmazmış .:) :) :)
Zamanla demek biraz yanlış olur. Fenev bunu hep yaşıyor ve yaşatıyor. İyiki fenevli değiliz ya. Düşünsenize kupa göremicez. Babamıza olmadı dedemize olmadı dedemizin dedesine soracaz nasıl birşey diye. Eğer fener Malatya'yı yenseydi esas şok o zaman olurdu :D

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
İşte kupa geyikleri!

Artık yeter ya, federasyon veya kupayı kazanan gönüllü bir kulüp kupayı Fenerbahçe’ye vermeli. Ölmeden şu kupayı Fener’de görelim.

- FB yöneticileri açıklama yapmış "Seneye takımımızı 2. Lig ekiplerini bile yenecek hale getireceğiz"

- Yeni Malatya, Fener’in rakibi değil ki ciddiye alsınlar.. Yoksa Barcelona futbolu oynayan Fener 10 tane atmıştı Malatya’ya. Nice 30 senelere inşallah

- Sabri'nin müthiş müzesi, Servet'in rövaşatası ile "dünyanın sonu mu geldi acaba" derken, Fener'in Türkiye Kupası'ndan elenmesiyle hayat tekrar normale döndü

- Dünyanın en kısa fıkrası: Fenerbahçe Türkiye Kupası'nı almış..

- Fenerbahçelilere müjde, maç iptal edildi, hala Türkiye Kupası'ndasınız... Pardon yanlış anons(muş)..

- Fenerbahçe, Mümkünlü Kasabası'nın takımı olsa da Türkiye Kupası'nı alması mümkün değil...

- Büyük derbi Malatyaspor’un..

- Fenerbahçe'nin başına gelen en büyük fiyasko Guiza zannetmiştim. Ondan sonra KOCAMAN bir fiyasko çıktı.

- Birçok ülkede meydana gelen toplu kuş ölümlerine bir yenisi Malatya’da rastlandı. Çok sayıda kanarya Malatya Stadı’nda yere serili olarak bulundu.

- Eski malatya olsa fener kesin yenerdi ama yenildiği takım yeni malatya takımı yeni olunca fener ne yapsın adı üstünde yeni bir de sarı -kırmızı hep sıfır tam sıfır her yerde sıfır sıfıra sıfır elde var fener

- Yeni Malatya 2 eski Fenerbahçe 1

- Her Fenerlinin rüyası Ziraat Türkiye Kupası

- Aziz Yıldırım'ın klasikleşmiş "3 kupaya da talibiz" açıklamasındaki üçüncü kupayı merak ettiren durumdur.

- 3 kupaya da talibiz.

- Hangi kupalar başkanım?

- Lig kupası, Şampiyonlar Ligi kupası birde... eee...

- Evet başkanım?

- ...eee... Dünya Kupası.

- Yeter artık verin şu kupayı Fenerbahçe'ye...

-Fenerbahçe'nin 1983'de aldığı kupa çok değerli, çünkü şu an ANTİKA...

- Aykut Kocaman, sen kovma ben istifa ediyorum...

-Fenerbahçe Türkiye Kupası'nın iptali için Anayasa Mahkemesi'ne başvuracak...

-Fenerbahçeli genç taraftarların en cok kullandıkları cümle nedir? (Bana Türkiye Kupası'nı anlatsana dede...)

-Türkiye Kupası'nı kazandıklarını görmüş iki Fenerli yan yana gelince ne yapılır? (Aralarına girip dilek tutulur,fotoğraf çektirilir.)

-Fenerbahçelilerin çoğu neden Türkiye Kupası'nın rengini gri olarak hatırlıyor? (Çünkü kupayı en son kazandıklarında televizyonlar siyah beyazdı...)

-Arşimet bugün yaşasaydı neyi bulamazdı?

Fenerbahçe'nin Türkiye Kupası'nı kaldırma kuvvetini

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara