elmayra doğum günün kutlu olsun!

Hazır-Cevap

Özel Üye
Canımcım,pıtırım doğum günün kutlu olsun.Yeni yaşında kalbinden geçen bütün güzelliklerin gerçekleşmesi dileğiyle...
İyi ki doğdun,iyi ki varsın...

E

_elmayra_

Misafir
canımmm benimm çok teşekkür ederim.İlk sen kutladın:cici çok mutlu oldum çok.Çok seviyorum seni.İyi ki varsın:cici

Hazır-Cevap

Özel Üye
canımmm benimm çok teşekkür ederim.İlk sen kutladın:cici çok mutlu oldum çok.Çok seviyorum seni.İyi ki varsın:cici

İlk olmayı severim :) Geçen senede kutladık ve seninle doğum gününde tanışmıştık.Bu senede burdayız daha nice doğum günlerini birlikte kutlarız inş.tatlım.Bende seviyorum senii....

E

_elmayra_

Misafir

İlk olmayı severim :) Geçen senede kutladık ve seninle doğum gününde tanışmıştık.Bu senede burdayız daha nice doğum günlerini birlikte kutlarız inş.tatlım.Bende seviyorum senii....
Amin canım benim:cici İlksin ve çok özelsin benim kalbimde.Çok seviyorum pıtırımı kocaman kocaman çok çok çok:cici:))

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Doğum günün kutlu olsun .... Tüm sevdiklerinle ve dileklerinle yeni yaşında mutluluklar Duru :) :)

sonsuz_nur

Özel Üye
bugün ne çok arkadaşımın dogum günü varmış....dogum günün kutlu olsun duru mutlu yıllar....:)

KatreiAsk

Özel Üye
üç gün giremedim elmayranın doğumgününü kaçırmışım :) geç olcak biraz ama iyi ki varsın elmayra :cici

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara