17 KPSS puanıyla atama yapıldı

eebru

Özel Üye
Üniversiteye giriş sırasında hangi bölümlerin tercih edilmesi gerektiğinin önemi, 12 bin kişilik sözleşmeli sağlık personeli alımında bir kez daha ortaya çıktı. KPSS'ye bazı branşlardan çok fazla aday girerken bazı branşlardan ise çok az aday girmektedir. Örneğin yeteri kadar aday olmadığı için, fizyoterapist kadrolarına 17 puanla, diyetisyen kadrolarına 28 KPSS puanıyla yerleştirme yapıldı

eebru

Özel Üye
işe bak ya.. inşlh bizide bulur böle şans.. :))

didoli

Yeni Üye
işe bak ya.. inşlh bizide bulur böle şans.. :))
inaşallahhhhhhhhh.adamlar doğuştan ballı kaymaklı şanslı.ne demek ya 17 ve 28 puanla sağlıkçı atanıyor. sonra hastaneye gittiğimizde neyiniz var diye soran dra bilsek zaten gelmezdik diyoruz haklı olarakk.çünkü o adam bu puanla aanıyorrr..yuhh bee.bu haber beni günlerdir çıldırtıyorrr arkadaşımmmm..

sonsuz_nur

Özel Üye
yuh diyorum benim ablam 4 yıllık hemşirelik mezunu 73 puanla atanamadı o bu ne böyle 17 ohh ne güzl

eebru

Özel Üye
inaşallahhhhhhhhh.adamlar doğuştan ballı kaymaklı şanslı.ne demek ya 17 ve 28 puanla sağlıkçı atanıyor. sonra hastaneye gittiğimizde neyiniz var diye soran dra bilsek zaten gelmezdik diyoruz haklı olarakk.çünkü o adam bu puanla aanıyorrr..yuhh bee.bu haber beni günlerdir çıldırtıyorrr arkadaşımmmm..
doğru sende haklısın ama ben o puanla atam yapılmasına şaşırıyorum yani sağlık içn fln diil bende düşük aldım ve bende atanmak istiorum ama layık olduğum yere.. inşlh..

AsenA_38

Yeni Üye
eğitim sistemi facia memurluk atamaları rezalet zaten

Hazır-Cevap

Özel Üye
Kimileri 82 lerle atanamazsan kimilerde bu puanla atanabiliyor.didolinin dediği gibi millet doğuştan şanslı.

SIRMA

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
17 puanla atananlar acaba kaç net yaptlar merak ettim bence ilk sayfayı yapım çıkmaları yeterli çünkü acayip düşük puan...
haksızlık ya anlamdaım biz branşa bir kontejan bile vermezler yüksek alsak bile atnma şansımız sıfır nasıl l bir sistem bide sağlık yanı:( toprağım teşekkürler paylaşım için...

eebru

Özel Üye
kısmet diyelim..
rica ettim:)

sercn

Yeni Üye
17 puanlık adamdan gelde fayda bekle...!

AsenA_38

Yeni Üye
peki bunlar nasıl fakülte mezunu ki 17 28 gibi puanlar alıyorlar bi bakıp çıkıyolar ve kadro geliyor öyle mi

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara