Üzülmemelisin Aldattıysan

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
özümü sıkınca bal damlıyo ama yinede tamam:haha

Sosyolog_60

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Bu arada ya ne kadar üzüldüm .Elmayranın sevgilisini aldattığı günler aklına gelmiş. Ama yazdıklarından da anlaşılıyor ki başına gelecekleri düşünememiş.Elmayra yı "her taşın altından çıkan sözüm ona ideal üye" ilan ediyoruz....

Sosyolog_60

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
özümü sıkınca bal damlıyo ama yinede tamam:haha
Özümü sıkınca bal damlıyo diyen bir insana daha başka söylenecek söz bulunmaz .Ama şu var özünü sıktığında çıkanın kendi görmek istediği şey olduğu kesin.... İsterse bal isterse reçel...

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
sürekli kendi yazdığın şiirleri paylaşıyosun ve bunun sonucu olumlu olumsuz yorumlar almandan doğal ne olabilir¿ Madem taşıyamıyosan az önce bi taş kelimesi kullanmışsın ya onun altında kal. Başka ne diyim ki sana..
Burda ne yazsam yetersiz senin çocukluğuna inmek lazım.:)

konuyuda fazla uzatmayalım bi editör olarakdan artık keselim sonradan dahil olan konuların yeride burası değil. Gıgıl diye bişey var onun varlığını umursayalım ve yazıp cvp alalım bilinmeyenleri.

E

_elmayra_

Misafir
Bu arada ya ne kadar üzüldüm .Elmayranın sevgilisini aldattığı günler aklına gelmiş. Ama yazdıklarından da anlaşılıyor ki başına gelecekleri düşünememiş.Elmayra yı "her taşın altından çıkan sözüm ona ideal üye" ilan ediyoruz....
Sen cidden inandın mı dediklerime.Çok safsın o zaman.Ya da saf numarası yapıyorsun her zaman yaptıgın gibi.Bende seni 'demogoji yaparak kendini gösteren ezik üye ilan ediyorum.Hayırlı ugurlu olsun:p

sonsuz_nur

Özel Üye
allahım yarabbim burdadamı kavga etmeye bşaladınız:) sizi görünve aklıma cennet mahallesi dizisi geliyo;) herşeyde kavga ediyosunuz:)) bende aldatılan biri olarak yorumumu yaptım begendmde şiiri nede olsa emek vermiş sizlere sunmuş bu kadar acımasız eleştirmeyin....aldatanın allah belasını versn ama veriyo zaten içim rahat bu yüzden benden giden bana dönmek istiyo nasılsa :) belki bende bi şiir yazarm birgün ama bu kadar acımasız eleştiriseniz çok fena kavga ederim şimdiden söyleyimde;)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara