Hayret...Tam İsabet!

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Kazım, Culio, Yekta ve Stancu’nun sınıfı geçmesi, kaleci Zapata’yı bedavaya getirtmesi Hagi’ye zirve yaptırdı. Yönetim ilk defa derin nefes alırken, taraftar teselli buldu!

Galatasaray, son üç yılda hiçbir şeyden çekmedi yabancı oyuncu transferlerinden çektiği kadar... Yönetim kimi aldıysa bir türlü tutturamadı... Lincoln geldi gitti... Linderoth gibi bir yıldız sakatlıktan yakasını kurtaramayıp pes etti... Elano’lar, Keita’lar, Nonda’lar, Leo Franco’lar gönderildi, Misimoviç krizi her şeyin üzerine adeta tuz biber ekti. Mevcut kadroda bulunan dünyaca ünlü yıldızlardan, Milan Baros, Harry Kewell ve Lucas Neill bile şampiyonluk için yetmedi...

UYUM MU, O DA NEYMİŞ!

Ve yönetim sonunda transferde dümen kırarak sorumluluğu yeni teknik direktörü Gheorghe Hagi’ye bıraktı... Hagi önce herkesin ‘olmaz’ dediği, Kazım’ı getirtti. Ardından belki de hiç kimsenin tanımadığı Culio’yu ülkesinden çıkardı. Ve son olarak Steaua Bükreş’ten aldığı 23 yaşındaki Stancu, bonservisi elinde olan kaleci Zapata ve küme düşmemeye oynayan Kasımpaşaspor’lu Yekta’yı aldırarak ortaya yepyeni bir Aslan çıkardı. Heniz forma giymeyen kaleci Zapata haricindeki 4 oyuncunun da gelir gelmez takıma olan katkıları, performansları daha da ötesi uyum problemi çekmemesi gelecek için umut verdi. Otoriteler tarafından da beğenilen yeni transferlerin, takıma getirdiği canlılık hiç kuşkusuz en çok da Hagi’yi ve yönetimi sevindirdi.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara