Ödünç Kitap Vermemek

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN

Kitabı veriyorum rahmetli ahtapot paul gibi geri geliyo buruş kırış, tertemiz okuduğun kitabı tanıyamıyosun. Nefret gelsin böyle insanlara.
Ödünç kitap almam, kitaplarımı ödünç vermem. o kadar.:)

AsenA_38

Yeni Üye
şimdiye kadar ödünç verdiğim hiçbir kitap geri gelmedi sanırım yumuşak yüzlü olmamdan kaynaklanıyor ama artık akıllandım kimseye kitap mitap yok arkadaş :D cüzi fiyata kitap takası yapan bir kitabevi var orayı tavsiye ediyorum herkese :D

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
wala ya hiç olmadı ödünç alana kadar kütüphaneye uğramayı düşünsünler. Okucaklarından da değil zaten laf olsun diye alıyolar hep sürencemede kalıyo. okudum okucam diyene kadar al sana zaman aşımı ve koca bi puff olan kitaba oluyo.

By_tr

Özel Üye
kitap milli servettir okuduktan sonra bi köşede tozlanmasına göz yumamam birileri okusun oda başkasına versin piyasada dönsün dursun kardeşim bundan güzel bir kazanım varmı
ayrıca birinin bana kitap hediye etmesi çok hoşuma gider özellikle okuyup notlar aldığın kitabı

KatreiAsk

Özel Üye
benim de bu zamana kadar ödünç verdiğim kitapların bi kaçı gelmedi ama halen isteyene vermem diyemiyorum :( geçen yaz bi kitabım daha gitti. isteyemiyorum da bi daha ...

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Mesutum milli servetin bu kadar pahalı olduğu bi ülkede o kadar masum düşünülür mü¿ En maddi sıkıntım olduğu dönemlerde bile ben gidip kitaba para harcıyosam hiç kitapla alakası olmayan bi insan(ki ülkemizde ne kadar çok var istatistiksel olarak da belli) gelip bunu suistimal ediyosa ben şunu düşünürüm "alemin enayisi ben miyim kardeşim¿"
Kitabın elle okunmasınada karşıyım zaten güzel bi cümle kurmuş ki yazar onu yazmış kitabına senin tekrar teyidlemene ne lüzüm var not alıp¿ madem o kitap sana başka şeyleri çağrışım yapıyo al eline bi a4 taslak çıkar sende bi kitap yaz birikimlerinden daha hayırlı bişey bizde onu okuyalım hoşuma gider.:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara