kızlar askere gitse erkekler bekler mi?

eebru

Özel Üye
erkekler askere gidiyor ve biz kızlar onlar dönene kadar sabırla bekliyoruz.. pekii böyle olmasaydı kızlar askere gitseydi erkekler sabırla beklermiydi?

AsenA_38

Yeni Üye
bu işin cinsiyeti yok beklemeyen beklemiyor :haha ama kızların %10 u beklemiyorsa erkeklerin %90 ı beklemiyordur :haha

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Şu ara kendime güvenmiyorum:haha şaka bi yana kişilik meselesi yani varsa ankette böyle bi alternatif cevap tik koymuş farzedelim:p

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Bir fıkra ile düşündürelim ;

2 sevgili varmış, çok severlermiş birbirlerini, oğlan askere gitmiş. O askerdeyken kız başka birine aşık olmuş, bunu mektupla anlatmak zorunda kalmış "Sen askerdeyken ben başkasına aşık oldum, kusura bakma sende olan fotoğraflarımı gönder"
Asker mektubu okumuş, intikam alacak ya.! Bölükteki askerlerden ne kadar kız resmi varsa toplamış zarfa koymuş ve şöyle yazmış: "Kusura bakma sen hangisiydin seçemedim kendi resmini al diğerlerini geri yolla"..

eebru

Özel Üye
Bir fıkra ile düşündürelim ;

2 sevgili varmış, çok severlermiş birbirlerini, oğlan askere gitmiş. O askerdeyken kız başka birine aşık olmuş, bunu mektupla anlatmak zorunda kalmış "Sen askerdeyken ben başkasına aşık oldum, kusura bakma sende olan fotoğraflarımı gönder"
Asker mektubu okumuş, intikam alacak ya.! Bölükteki askerlerden ne kadar kız resmi varsa toplamış zarfa koymuş ve şöyle yazmış: "Kusura bakma sen hangisiydin seçemedim kendi resmini al diğerlerini geri yolla"..

:haha :haha ilahi ayberk.. :p
çok güzelmiş ama ya

maym

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Şu ara kendime güvenmiyorum şaka bi yana kişilik meselesi yani varsa ankette böyle bi alternatif cevap tik koymuş farzedelim

ewt haklısın :haha :haha

maym

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
bu sadece bi genelleme bekleyecek olanlar vardır inanıyorm ama azdır =)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara