İbrahim Üzülmezin sözleşmesi feshedildi

Hazır-Cevap

Özel Üye
Beşiktaş'ın ligde Ankaragücü ile yaptığı maçın devre arasında takım arkadaşı İbrahim Toraman'a yumruk atan İbrahim Üzülmez'in sözleşmesi siyah-beyazlı kulüp tarafından feshedildi.

Beşiktaş Kulübü, resmi internet sitesinden Üzülmez'le ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
"13 Şubat 2011 tarihinde oynanan MKE Ankaragücü - Beşiktaş müsabakasının devre arasında soyunma odasında futbolcumuz İbrahim Üzülmez'in sebebiyet verdiği sportmenliğe aykırı davranış neticesinde, teknik heyetimizin verdiği rapor ve durum Yönetim Kurulumuz'un bugün olağanüstü yaptığı toplantıda değerlendirilmiş ve İbrahim Üzülmez'in sözleşmesinin feshedilerek kulübümüz ile olan ilişkisinin kesilmesine oy birliği ile karar verilmiştir.
Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız."

OLAYIN PERDE ARKASI
Beşiktaş Kulübü'ne yakınlığıyla bilinen haber1903.com'un haberine göre İbrahim Üzülmez'le İbrahim Toraman arasında geçen olay şu şekilde gelişti;
Devre arası futbolcular soyunma odasına girdiğinde kapıdan bir hışımla içeri giren İbrahim Üzülmez, soyunma odasında bağırıp çağırır. Sonrasında hızını alamayarak ayakkabılarını çıkarmaya çalışan Toraman'ın yanına gelen Üzülmez, kendisine küfür ettiğini iddia ederek İbrahim Toraman'a iki tane yumruk atar. O sıralarda soyunma odasında ortalık karışır. Olayın şaşkınlığını yaşayan Schuster, hemen oyundan İbrahim Üzülmez'i alır ve yerine İsmail Köybaşı'nı dahil eder. İfadelerine göre özellikle yabancı futbolcular yaşanan gerginlikten oldukça etkilenirler..

Karşılaşmanın sonrasında Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu olayı araştırır, tüm futbolcularla ve teknik kadroyla tek tek konuşur. Yöneticiler, Toraman'ın suçu olmadığını ve Üzülmez'e küfür etmediğini öğrenir. Daha sonra Üzülmez ile birebir görüşme yapan yöneticilere emektar kaptan suçunu itiraf eder. Tüm suçun kendinde olduğunu ve hatasını kabul eden Üzülmez, arkadaşlarından özür dilediğini, Toraman'dan da özür dilemek istediğini ancak onu bugün göremediğini yöneticilere iletir. Durumu değerlendiren yöneticiler, Üzülmez'in haksız olduğuna karar verir ve tüm alacaklarını vermek kaydıyla Kaptan'ın sözleşmesini fesheder.

-Alıntıdır-

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Bu İbo'larda bağımlılık oldu herhalde. Her sene bir akvga, bir yumruklaşma. Olayı Rüştü tatlıya bağlardı ama yönetim çok hızlı davranmış..

Hazır-Cevap

Özel Üye
Yönetim bu aralar gergin.Şasırdım ilk önce tvde görünce,emektar futbolcu yıllarını vermiş bir de hemşehrim.Olay tatlıya bağlanıp kapansaydı.Ama olan olmuş.

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
daha öncede aynı kişiler kavga etmişti sanırım onçün ibrahim'in bu sefer üzülceğini sanmıyorum minareyi çalmış ama kılıfı cebine koymamış olacağı buydu:)

AsenA_38

Yeni Üye
aaa yumruk attığını yeni duydum? her halükarda kötü hareket ama yinede halledilebilirdi büyümeseymiş keşke

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara