Risale-i nur okuma programı

sonsuz_nur

Özel Üye
çok güel bi paylaşm olmuş muhammet arkadaşalm.....risale-i nur külliyat en çok sevdgm kitaplardan ilk okuyuşta anlaamsı çok zor ama anlamlarını bilerek okudugunzda bazı soruların cvp larını mutlaka alıyosunuz...tekrar tşk ettim adıma......

Sosyolog_60

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Paylaşmak güzeldir.Herkesin faydalanmasından yana yürek gönül .O zaman hakikat olur uğraş..[MuHaMmEd]

KatreiAsk

Özel Üye
hayırlı ve yararlı paylaşımın için teşekkürler dostum

SIRMA

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
pylaşımınzdan dolayı teşekkürler Allah razı olsun ebeden sizden ama kardeşim ben indirdim ama dosyayı açmıyor yine deniyecem ama açılmadı benimkinde mi acaba sorun var anlamadım inşallah açılır...

Sosyolog_60

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
pylaşımınzdan dolayı teşekkürler Allah razı olsun ebeden sizden ama kardeşim ben indirdim ama dosyayı açmıyor yine deniyecem ama açılmadı benimkinde mi acaba sorun var anlamadım inşallah açılır...
Ben teşekkür ederim .Şu anda ben kullanıyorum .bir sorun çıkartsa benim bilgisayarımda çıkarması gerekirdi. windows 7 kullanıyorum ve çoğu program kullandığım sürümle uyumsuzluk yüzünden çalışmıyordu.Ama bu program çalışıyor sağlam yani :) bilgisayarını bir gözden geçir istersen..

SIRMA

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
teşekkür ederim deniyecem:)

SIRMA

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Eğer yine olmazsa ben araştırıp yeni sürümünü burda yayınlarım :)
açmıyor farklı yabancı kelimeler çıkıyor şekiller bi ara ablama baktıracam ablam daha iyi anlıyor böyle şeylerde teşekkür ederim kardeşim eğer olmazsa ben başka yerden indiririm siz zahmet etmeyin anlaşılan benimkinde sorun var...çok teşekkür ederim...

Sosyolog_60

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN

açmıyor farklı yabancı kelimeler çıkıyor şekiller bi ara ablama baktıracam ablam daha iyi anlıyor böyle şeylerde teşekkür ederim kardeşim eğer olmazsa ben başka yerden indiririm siz zahmet etmeyin anlaşılan benimkinde sorun var...çok teşekkür ederim...
Yok canım ne zahmeti , benim için bir zevk.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara