KPSS-2011/4 Yerleştirme Sonuçlarındaki En Küçük ve En Büyük Puanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı KPSS-2011/4 sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme sonuçları açıklandı. Yerleştirme işlemine, ortaöğretim düzeyinde 4.768 aday başvurmuş, 25 aday yerleşmiş; ön lisans düzeyinde 1.257 aday başvurmuş, 3 aday yerleşmiş; lisans düzeyinde ise 25.936 aday başvurmuş, 1.999 aday yerleşmiştir.
T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme İşlemleri (KPSS-2011/4): Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması
SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ * En Küçük ve En Büyük Puanlar (Ortaöğretim)
* En Küçük ve En Büyük Puanlar (Önlisans)

* En Küçük ve En Büyük Puanlar (Lisans)

T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığının 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edeceği sözleşmeli pozisyonlara yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.
Yerleştirme işlemine, ortaöğretim düzeyinde 4.768 aday başvurmuş, 25 aday yerleşmiş; ön lisans düzeyinde 1.257 aday başvurmuş, 3 aday yerleşmiş; lisans düzeyinde ise 25.936 aday başvurmuş, 1.999 aday yerleşmiştir.
Yerleştirme sonuçları 4 Mart 2011 günü saat 15:30’dan itibaren ÖSYM'nin ÖSYM Sonuç Açıklama Sistemi internet adresinden açıklanacaktır.
Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Ortaöğretim için baktım Laborant olarak alım yapılmış. Biz yani Laborant olmayanlar yapamayacak mı bir daha. Anlayamadım pek. Ve bir daha başvuru var mı ??

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Ayberk lise duzeyinde laburent alınıyor ,önlisans duzeyinde ise arıcılık bolumu mezunu isteniyor sanırım araştırmak lazım
ÖSYM 2011 mayıs ayında bir alım daha gerçekleştirecek diye biliyorum
Takip etmende fayda var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara