Aöf Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2011

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Anadolu üniversitesi açıköğretim fakültesi 2011 açık öğretim sınav sonuçlarını hepiniz merak ediyorsunuzdur arkadaşlar.

Açıköğretim fakültesi aöf sınav tarihlerine aşağıda belirttim. Sınavlarında ne kadar stressiz olursanız sınav sonuçlarınız o kadar yüksek gelecektir.

Şimdi gelelim sınav tarihlerine;

açıköğretim ara sınav tarihleri : 2-3 Nisan 2011 tarihinde,
açık öğretim final sınav tarihleri : 28-29 Mayıs 2011 tarihinde,
aöf bütünleme sınav tarihleri : 10-11 Eylül 2011 tarihlerinde yapılacaktır.

Açıköğretim sınavlarıyla ilgili bir kaç açıklama daha yaptıktan sonra 2011 aöf sınav sonuclarının ne zaman ve nasıl öğrenebileceğinizi belirteceğim. Açıköğretim sınav sonuçları bildiğiniz gibi, sınavlara giren tüm öğrencilerin cevap kağıtlarının optik okuyuculardan geçirilerek bilgisayar ortamına aktarılması ve notların sistemde sizlerin kodladığı T.C. Kimlik numaranıza kayıtlı olan dosyalarınıza işlenmesi ile belli olmakta. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinin 1 Milyon'dan fazla öğrencisi olduğunu düşünürsek oldukça zahmetli ve uzun bir iş olduğunu görebiliriz. Dolayısı ile aöf sınavı sonuçları ne zaman açıklanır dediğinizde bu 20-25 günlük bir süreç sonucunda öncelikle internet ortamında aöf büro web sitesinde açıklanmakta daha sonra ise posta ile final sınav giriş belgenizle ortak olarak basılarak adreslerinize postalanmaktadır.

Tamam kızmayın açıköğretim sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını tahmini olarak yazıyorum :) Aöf 2011 sınavı sonuçları yaklaşık olarak hesaplarsak, 2-3 Nisan tarihinmde ara sınav yapılacak ve 2011 açık öğretim sınav sonuçları25 Nisan Cuma Günü yada, 28 Nisan pazartesi günü Anadolu Üniversitesi büro web sitesinde açıklanacaktır.

Aöf sınav sonuçlarını öğrenmek için, öncelike aöf büro-web sitesine giriş yapın, burda üstteki kısma TC kimlik numaranızı alttaki kısma ise aöf bürolarından aldığınız büro-web şifresini yazın ve TAMAM!a tıklayın.

Böylelikle sınav sonuçlarını ilk elden öğrenmiş olacaksınız. Unutmayın anadolu açıköğretim fakültesi sınav sonuçları ilk açıklandığı gün siteye girmek biraz zor olabilir. Çünkü aynı anda binlerce kişi aöf büro-web sitesine girmeye çalışmakta ve sitenin sunucularını çökertmektedir. Ama akşam saatlerinde kolaylıkla siteye girip açıköğretim sınav sonucu öğrenebilirsiniz.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,727
Son üye
Feederblw