Hagi bırakırsa hoca Daum

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN

G.Saray Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, istifayı düşündüğünü ima etti. Rumen teknik adam, A.Gücü yenilgisinin ardından 'Şu anda aklımdan birçok şey geçiyor ama sıcağı sıcağına söylemek doğru değil. Soyunma odasında herkes üzgün' dedi. 'Birkaç dakika içinde her şey çöktü' diyen Hagi, 'Çok zor bir sezon geçiriyoruz çok kolay ve çok çabuk gol yiyoruz. Maalesef oyunun gidişatı böyle değildi, oyunu kontrol ediyorduk. Şu anda konuşmak çok zor. Maçı seyredip bir analizini yapacağım' dedi.

Nasıl yenildiklerini anlamadığını anlatan Hagi, 'Maçı tekrar görmek istiyorum. Konuşmak içimden gelmiyor, istemiyorum. Bu durumlarda fazla söze gerek yok' diye konuştu. Öte yandan Hagi'nin istifa etmesi halinde Damu'un hemen göreve başlayacağı iddia edildi.

Daum'dan mesaj: HEMEN GELİRİM

G.Saray'ın başına Alman bir teknik direktör getirmek isteyen Adnan Polat'ın rüyası gerçek oluyor. F.Bahçe'nin eski teknik direktörü Christoph Daum, G.Saray'a yeşil ışık yaktı. Alman teknik adam, 'Medya ve menajerler spekülasyon yaratıyor. Ben G.Saray'dan direkt olarak teklif almadım. Başkan Adnan Polat ve Adnan Sezgin ile bir görüşmem olmadı. Şu anda boştayım ve göreve hazırım' diye mesaj gönderdi.​

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Hadi bakalım Daum Gs yi toparla :p

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
ıyhh ne daum'u ya tiksinti geldi ii ce bu kadar aciz yönetim gelmiş bizi bulmuş. dün deli ettiler zaten maçı izlerken. Edirnenin ötesini göremeyenlerin ağzına sakız olduk

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Bank asya birinci lig bank asya:haha
Demek neymiş Edirneyi geçmek yetmiyomuş önce kendi ülkemizde oynaya (ma) dıgımız fubola bakıcakmışız:p

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Kaynak ya Fanatik- Ya Fotomaç yada Zürriyet'tir. İmkansızı isteyen medya.

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Kaynak Milliyet Ayberk
Neden imkansız olsun ki toprlar Gs yi Daum:p

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414