AÖF 2011 Ara sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba arkadaşlar;

02-03 Nisan 2011 tarihinde yapılmış olan Anadolu Üniversitesi AÖF açıköğretim ara sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı herkesin merak ettiği ve merakla beklediği bir durumdur. Ara sınavdan sonra final sınavlarına 2 ay gibi bir zaman kalmasıda ara sınav sonuçlarının bir an evvel açıklanmasını istemek için yeterli bir sebeptir arkadaşlar.

Açıköğretim yardım destek paylaşım platformu olarak bizim tahminimiz; aöf 2011 ara sınav sonuçları 22 Nisan Cuma ile 26 Nisan Salı günü arası açıklanacağı yönündedir.

Arkadaşlar sınav sonuçları ne gelirse gelsin sizler bu souçlara çok güvenmemeli yada üzülmemelisiniz. Çünkü önünüzde dersleri geçmenize yetecek kadar puan alabileceğiniz final sınavları, oda olmazsa Eylül ayı başında yapılacak olan bütünleme sınavları bulunmaktadır.

Sizlerde aöf 2011 ara sınav sonuçlarınız hakkında dilek ve yorumlarınızı bu konu altında paylaşabilirsiniz.

Aöf sınav sonuçlarını öğrenmek için, Anadolu Üniversitesi açıköğretim sınav sonuçları öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayıp açılan sayfada TC kimlik numaranızı girmeniz ve Tamam'a basmanız yeterlidir.

AÖF SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLA

Hepinizin sınavlarda yüksek notlar almanızı dilerim.

pınar83

Yeni Üye
inşallah hakkımızda hayırlısı olsun finallere daha çok çalışmayı düşünüyorum bitek iktisatı bırakmak istiyorum eylule :)

sudegu

Yeni Üye
Bölüm:
İlahiyat
sonuçlar açıklanıncaya kadar, doğru cevap anahtarı ne zaman açıklanacak, bilgi verirseniz sevinirim.teşekkürler...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Doğru cevap anahtarı ne zaman açıklanacak derken? Sınav soruları ve cevaplarını kastediyorsanız şu an forumda eklenmiş durumdalar.

narses

Yeni Üye
geçmiş final sorularını da paylasırsanız çok sevınırz arasnav hep eskı sorulardı onlara çok benzıyodu umarm herkes ii puanlar alır

narses

Yeni Üye
soruma yanıt alamadım yardımcı olacak br yetkılı lütfen sosyal hizmetler 1. sınıfm geçmiş soruları bulmak istyorm yardmcı olutrsanız sevınırım teşkkrler

GÜL

Yeni Üye
finaller 28-29 mayıs ara sınavlar 22-26 açıklanırsa ne kalıyoki geriye ders çalışmak için saçmalık bu :(((

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar sizler sınav sonuçlarını beklemeden çalışmaya devam edin. Sonuçlar ne gelirse gelsin sizler final için hazır olun.

Mustafa ŞENÇALAR

Özel Üye
Arkadaşlar sınav sonuçları belki yarın açıklanır çok düşük bir ihtimal ama aldığım duyumlara gore soyluyorum.

edueduka

Yeni Üye
duyum doyum hikaye beyler... bu hafta içi açıklanır ki açıklanmazsa da hep birlikte rekora şahit olmuş oluruz.

uykusuz66

Yeni Üye
ya sabır gıcıklıgına mı yapıyor bunlar anlamadım gıttı valla ne zormus su sınav sonuclarını vermesı

mmtsdkcnl

Yeni Üye
RE

yarına kaldı kaç gündür milleti bekletiyolar biri çıksın şu tarihte desin bir gnde umarum mezun olrumda kurtulurum bu işkenceden

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara