Aöf Sınav Sonuçları Öğrenme

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba arkadaşlar;

Aöf forum olarak aöf sınav sonuçları öğrenme sayfamıza hoşgeldiniz. Anadolu üniversitesi açıköğretim fakültesi aöf sınav sonuçları, sınavlar yapıldıktan yaklaşık 20-25 gün sonra açıklanmaktadır. aöf sınav sonuçları ilk önce internette yayınlanmaktadır. Yayınlandığı andan itibaren aşağıda vereceğim linke tıklayarak en hızlı şekilde sınav sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Linke tıkladıktan sonra, TC kimlik numaranızı yazıp Tamam'a basın ve sınav sonuçlarınız karşınıza gelecektir.

AÖF SINAV SONUÇLARI ÖĞRENME İÇİN TIKLAYIN

Aöf sınav sonuçlarını öğrenmenizden sonra, forumumuza yazarak bizlerle paylaşmayı unutmayın arkadaşlar.

Hepinize tüm aöf sınavlarında başarılar diler, aöf sınav sonuçlarını öğrendiğinizde yüzünüzün gülmesini temenni ederim. Umarım hepiniz yüksek notlar almışssınızdır.

İyi forumlar dilerim arkadaşlar.

Açıköğretim Facebook sayfamıza katılmak için buraya tıklayın.
https://www.facebook.com/acikogretim.aof/
Aöf Grubumuza katılmak için buraya tıklayın.

ladyofdaisy

Yeni Üye
neden bu kadar geç açıklanıyor?vizeden 20 25 gün sonra demek finallere çok az kala demek değil mi :/
daha önce açıklanmış olsa eksik derslere ona göre çalışırdık

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar sınavlara birmilyonun üzerinde öğrenci katılmakta ve bu öğrencilerin sınav kağıtları tek merkezde okutulmaktadır. 20-25 günde açıklanması hızlı bir süre olarak yorumlanabilir yani aslında.

edueduka

Yeni Üye
Arkadaşlar sınavlara birmilyonun üzerinde öğrenci katılmakta ve bu öğrencilerin sınav kağıtları tek merkezde okutulmaktadır. 20-25 günde açıklanması hızlı bir süre olarak yorumlanabilir yani aslında.
Milyon tane adamdan eşek yüküyle para alan mekanizma, bu sisteme de bir çare bulabilir diye düşünüyorum aslında...

taralay

Yeni Üye
Bu sene son yılım ve aö'fnin sınav açıklama eziyetinden kurtuluyorum:)5 yıllık tecrübeme dayanarak; aöf merkezi aradığımda "sitemizi takip etmeye devam edin" veya "sınav açıklama her zaman 1 aylık bir süreçte gerçekleşiyor bu yüzden önümüzdeki günlerde açıklanır" denildiğinde, bilinki o gün açıklanmıyacaktır ve boşuna pc başında beklemeyin.Fakat "bugün açıklanacak" diye kesin cevap geldiğinde gün içinde kesin açıklıyorlar.Bu yüzden soruyorum arayan varmı diye:))

ugri

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
ben şimdi 3.sınıfım hani hazırlık ile 3.sınıfın dersleri birleşti ya şimdi..bütünlemeye hukuka girişten ve TVS'den kalmışım ben sorumlu olarakta geçtim mi 4.sınıfa ?? yani bütünlemeden geçicem inşallah ama aksilik ya kalırsam Allah korusun :( 4.sınıf oldum mu yani ?? tam anlatamadım ama anlayan cevap verebilir mi ??

Toprak63

Yeni Üye
dikkattttttttttttttttttt

selam durrrrrrrrrrrrrr

mezunum mezunummmmmmmmmmmm

canın cehenneme aöf Allah kahretsin seni Allah beşanı versin :)))))))))))))

SIRMA

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
herkese hayırlı olsun:)

artık t.d.e 4.sınıfım:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414