AÖF 2011 EDEBİYAT Çıkmış Ara Sınav Soruları ve Cevapları

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar bildiğiniz gibi 02-03 Nisan 2011 tarihinde aöf 2011 ara sınavları yapılacaktır. Bu sınavlarda yapılan AÖF EDEBİYAT BÖLÜMÜ çıkmış sınav sorularını sitemize orjinal pdf formatnda cevapları ile birlikte yükledim. Açık öğretim 2011 yılı ara sınav sorularını bilgisayarınıza yüklemek için gerekli olan bilgileri aşağıda sıraladım.

Çalışmalarınız karşılığı olarak 2011 Aöf açık öğretim ara sınav sonuçlarının beklediğinizden daha yüksek ve daha fazla not şeklinde aöf sınav sonuçlarına yansımasını temenni ediyorum. Sevgili arkadaşlarım sizlere hatırlatmak istiyorum, açık öğretim 2011 ara sınav sonuçları nasıl olursa olsun, aldığınız notların sadece %30'u sizin ders geçme notunuza etki etmektedir.

Açıklamaya çalışırsam eğer ;

Ders Geçme Notunuz = (Aöf Vize Sınavı ( Yani ara sınav ) Gelen Not x 0,3 ) + ( Final Sınav Notunuz x 0,7 )

Şeklinde hesaplanmaktadır.

Sevgili aöf öğrencileri, açık öğretim final sınavlarında tüm kitaptan sorumlu olduğunuzu unutmayın ve ders kitaplarında ona göre çalışın. Önerin varmı derseniz eğer; öncelikle satın almış olduğunuz aöf dvd eğitim setlerden veya kayıt olduğunuzda açık öğretim bürolarının verdiği ders kitaplarından yada aldığınız aöf yardımcı kitaplarına çalışın. Sonrasında eğer gerek görürseniz oda sınava 1-2 hafta kala geçmiş dönemlerde çıkmış aöf sorularına çalışın. Aman nasıl olsa geçmiş yılların soruları çıkar çıkıyor ders çalışmasamda olur diye bir düşünceye kapılmayın. Sadece açıköğretim sınavların da çıkmış sorulardan çalışırsanız ve çalıştığınız sorulardan sınavlarda çıkmaz ise bu kez de sınav sonuçlarının düşük gelmesi ile karşılaşabilirsiniz. Unutmayın her açık öğretim sınavlarında, sınav soruları aynen çıkmayabilir ve sizde başarısız olabilirsiniz.

Yukarıda yazdığım hususları kulak arkası etmeden derslerinize öyle çalışmanızı temenni ediyorum arkadaşlar.

Hepinize şimdiden açık öğretim sınavlarında başarılar dilerim.

--------------------

Unutmayın arkadaşlar aöf çıkmış sınav soruları Anadolu Üniversitesi'nin sitesinden alınmış olup yanlızca sizlerin daha kolay ulaşabilmesi için forumumuzda paylaşılmaktadır.

2011 aöf ara sınav sorularını bilgisayarınıza kaydetmek için aşağıda yazılı olan sıralamayı izleyin lütfen.

* Aşağıda Bulunan Linke Tıklayın.
* Tıkladıktan Sonra Açılan Sayfadan NORMAL INDIRME Yazısına Tıklayacaksınız.
* Sayfa Yenilenecek ve 15 den geri Saymaya Başlayacak.
* Bu Sürede Bekleyin ve Sayma Bittiğinde Yenilenen Sayfadaki Kırmızı Kutu İçindeki Yazıyı, Yine O Kutuda Bulunan Type the two words Yazısının Altındaki Boşluğa Yazın Yazdıktan Sonra Hemen o Kutunun Altındaki 'Download The File Yazısına Tıklayın.
* Yenilenen Pencerede Yüklemek İçin Tıklayınız Yazısına Tıklayın.
* Karşınıza Bir Dosya Kaydetme Uyarısı Çıkacaktır. Dosyayı Bilgisayarınıza Kaydetin.

İnternet bağlantınıza göre dosya 5-10 dakikada bilgisayarınıza download olur.

Aöf sınav sorularını bilgisayarınıza indirirken, Kaydetme Ekranını Kapatmayın.

-----------------------

AÖF EDEBİYAT Bölümü 1.Sınıf 2011 çıkmış ara sınav soruları İNDİR

AÖF EDEBİYAT Bölümü 2.Sınıf 2011 çıkmış ara sınav soruları İNDİR

AÖF Sınav Soruları Cevap Anahtarı ve DERS KODLARI'na Ayrıca Burdan Ulaşablirsiniz. TIKLAYIN

Ayrıca aöf sınav soruları kitapçık kodlarını dosya olarak bilgisayarına indirmek isteyenler aşağıdaki linki kullanabilirler...

Açıköğretim sınav soruları KİTAPÇIK KODLARI İNDİR

YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR. LÜTFEN YORUM YAZMAYI İHMAL ETMEYİNİZ.

Sınavlarda Başarılar Dilerim Arkadaşlar..

Kaynak : aöf sınav

esselam

Yeni Üye
katkılarınızdan dolayı ALLAH sizlerden razı olsun Rabbim ne dileğiniz varsa hayırlıysa dileğinizi gerçekleştirsin

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Amin cümlemizden razı olsun. Güzel dualarınız bizi daha çok çalışmaya sevk ediyor.. Foruma yorumlarınızla katkıda bulunmanızı rica ediyorum...

BilgeC

Yeni Üye
Arkadaşlar cevap anahtarı için baktiğimde 1. sınıfın 2125 tüm alfabetik sıralarına baktım neden yok benmi yanlış görüyorum ya bülan varsa hangi anahtar oldugunu söylesin lütfen yanlışmı yazmışlar anlaamdım sınavlara çalışacam ama cevap anhtarsız neyin dogru neyin yanlış oldugunu bilemiyorum nolursunuz acil cevap yazın özel...:(

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar cevap anahtarı için baktiğimde 1. sınıfın 2125 tüm alfabetik sıralarına baktım neden yok benmi yanlış görüyorum ya bülan varsa hangi anahtar oldugunu söylesin lütfen yanlışmı yazmışlar anlaamdım sınavlara çalışacam ama cevap anhtarsız neyin dogru neyin yanlış oldugunu bilemiyorum nolursunuz acil cevap yazın özel...:(
Sınıf olarak değil ders olarak bakmanız gerekiyor.

1.Sınıf Sınavlar İçin Kitapçık Kodları
Temel Bilgi T. 1099
Türkçe Ses ve B. B. 1695
Halk Edeb. Gir. 1696
Osmanlı Türk.Gir. 1697
Eski Türk Ed.Gir. 1698
Batı Ede.Akım. 1699
Yeni Türk Ed.Gir. 1700

BilgeC

Yeni Üye
Teşekkür ederim ama arkadaşım ben bu rakamları kitapçıkta göremedim soruların oldugu kitapçıkta göremedim sadece 2125 yazıyor kod olarak.ya bana 1. sınıf osmanlıca giri arasınav ve final sıvanları kodlarını , 2. sınıf osmanlı grameri arasınav ve final sınav kodlarını son olarakta 2. sınıf 8. ve 13. yüzyıllar arasınav ve final cevap anahtarı kodlarını yazar mısın. bu derslerin sorularını indirdim çünkü ama o senin gördügün kodları ben göremedim dersin başlarında çünkü hepsinde 2125 yazıyor .Çok rica ediyorum çok işime yaricak mümkünse..

BilgeC

Yeni Üye
Sınıf olarak değil ders olarak bakmanız gerekiyor.

1.Sınıf Sınavlar İçin Kitapçık Kodları
Temel Bilgi T. 1099
Türkçe Ses ve B. B. 1695
Halk Edeb. Gir. 1696
Osmanlı Türk.Gir. 1697
Eski Türk Ed.Gir. 1698
Batı Ede.Akım. 1699
Yeni Türk Ed.Gir. 1700
Tamam tamam öğrendim. Desene aof sitesine girip e-kitap bölümünden dersin adını seçip kodu üstünde yazıyor diye :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara