'Fenerbahçe'nin kadrosu en iyisi'

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
9 puan gerideyken Fenerbahçe'nin şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu söylediğini belirten Ümit Özat, “Çünkü Türkiye'nin en kaliteli oyuncu grubuna sahip” dedi.

Yıllarca Sarı-Lacivertli forma için ter döken Ankaragücü eski Teknik Direktörü Ümit Özat’tan şampiyonluk yarışıyla ilgili çarpıcı sözler. Ligin ilk yarısında Trabzonspor’un şampiyonluk yarışının favorisi olduğunu kaydeden Özat, “Ama ben, 9 puan gerideyken bile Fenerbahçe’nin şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu söyledim. Bu tespit, benim Fenerbahçeli olmamdan kaynaklanmıyor. 11 yapısı itibariyle söylenmiş bir söz. 12-13 kişilik oyuncu grubu, Türkiye’nin en kaliteli oyuncu grubu. Bizim 18. haftada Trabzon ile berabere kalmamız da şampiyonluk yarışının seyrini değiştirdi. Galatasaray’ı yenerse, ibre Trabzon’a döner. Aksi takdirde Fenerbahçe’nin şanslı olduğunu düşünüyorum. Toplumun hem Fenerbahçe’nin şampiyonluğuna hem de Trabzon’un 26-27 yıllık hasretine son vermesine ihtiyacı var. Fenerbahçe’nin gönlümdeki yerini kimse söküp atamaz. Sorun kişisel. Fenerbahçe de kişilere kalmaz” diye konuştu.

FANATİK

erolpasa

Yeni Üye
en iyi kadro şüphesiz beşiktaşta. Simao Quaresma almeida. Portekiz milli takımının ileri üçlüsü. Ama hepsi bireysel oyuncular. Takım oyunu olarak baktığınızda Fenerbahçe'nin oturmuş kadro yapısı ile Türkiye'nin en iyisi ;)

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Fenerbahçe bir dünya takımıdır....

Hazır-Cevap

Özel Üye
En iyi kadro Beşiktaş'ta.Yıldızların farkı ortada...
Fenerbahçenin kadrosu oturmuş bir kadro.

AsenA_38

Yeni Üye
bu senenin iyisi beşiktaş bence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye