Eskişehirspor 1 - 3 Fenerbahçe | ADIM ADIM ŞAMPİYONLUĞA..

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN

Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında Eskişehir Atatürk Stadı’nda Eskişehirspor ile karşılaşan Fenerbahçemiz mücadeleden 3-1 galip ayrıldı. Fenerbahçemizin golleri Caner, Niang ve Semih’den geldi. Bu galibiyetle puanını 64’e yükselten Fenerbahçemiz maç fazlasıyla liderliğe yükseldi.
Maçtan dakikalar şöyle:

8. dakikada Alper orta sahadan sürüklediği topu Burhan ile buluşturdu. Burhan’ın ceza sahasına yaptığı ortaya kafa vuruşu yapan Batuhan topu ağlarla buluşturdu. 1-0

10. dakikada Alex’in ceza sahası içerisine gönderdiği aşırtma pas da topla buluşan Caner, meşin yuvarlağı ağlarla buluşturdu. 1-1

14.dakikada Alex’in ceza sahasına gönderdiği topla buluşan Niang meşin yuvarlağı ağlara gönderdi. 1-2

22. dakikada Mehmet Topuz’un ceza sahasına ortaladığı topa kafa vuruşu yapan Alex’in şutunda İvesa çıkardı.

45. dakikada Alex’in ceza sahasına yerden gönderdiği topla buluşan Niang’ın şutunda top kaleci İvesa’da kaldı.

İKİNCİ YARI

61.dakikada savunma arkasına atılan topa hareketlenen Niang’ın sert şutu az farkla auta çıktı.

74. dakikada Baroni’nin ceza alanı dışından sert şutunu Ivesa, iki hamlede kontrol etti..

75. dakikada yapılan ortaya yükselen Batuhan’ın kafa vuruşu direkten döndü, ardından Lugano topu uzaklaştırdı.

85. dakikada Alex’in pasında ceza alanı dışında topu kontrol eden Caner şutunu çekti, Ivesa topu çıkardı.

87. dakikada Alex’in pasında ceza sahası sağ çağrazında topla buluşan Gökhan’ın ortasına, Semih dokundu ve top ağlara gitti.1-3

Stat: Atatürk
Hakemler: Cüneyt Çakır, Bahattin Duran, Tarık Ongun

Eskişehirspor: Ivesa, Sezgin, Volkan, Veysel, Diego (Dk. 23 Nadareviç), Alper, Doğa, Erkan (Dk. 62 Ümit), Sezer (Dk. 46 Pele), Burhan, Batuhan
Fenerbahçe: Volkan, Lugano, Yobo, Emre (Dk. 83 Gökay), Niang (Dk. 83 Semih), Alex (Dk. 89 Bekir), Cristian, Dos Santos, Mehmet Topuz, Gökhan, Caner

Goller: Dk. 8 Batuhan (Eskişehirspor) Dk. 10 Caner, Dk. 14 Niang, Dk. 87 Semih (Fenerbahçe)
Sarı kartlar: Dk. 30 Erkan, Dk. 61 Sezgin, Dk. 75 Veysel (Eskişehirspor), Dk. 38 Niang, Dk. 66 Gökhan, Dk. 73 Lugano (Fenerbahçe)

Resmi Site

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Tebrikler Fenerbahçem zor bi deplasmandı Caner güzel oynadı Semihhhh seviyorum seni:)kayıp vermedik adım adım şampiyonluk....

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara