Aöf 2011 Ara Sınav Sonuçları Kim Kaç Puan Aldı Paylaşalım...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba arkadaşlar aöf 2011 ara sınav sonuçları açıklandıktan sonra bu konunun altına hangi derslerden kaç puan aldığımızı paylaşıyoruz. Sizlerde puanlarınızı yazın. Ders çalışma yöntem, öneri ve görüşlerinizi paylaşarak diğer aöf öğrencilerine yardımcı olun. Aöf 2011 ara sınav sonuçlarını öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayın, açılan sayfada Tc kimlik Numaranızı yazın ve Tamam'a tıklayın.SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN...Umarım sınavlarda beklediğinizden daha iyi notlar almışssınızdır...Arkadaşlar unutmayın ki final sınavlarında tüm kitaptan sorumlusunuz. Ara sınavda çalışmayı bitirdiğiniz yerden kitabın sonuna değil. Başlangıç ünitesinden kitabın son ünitesine kadar sorumlusunuz. Aöf final sınavlarına bunu dikkate alarak çalışmanızı tavsiye ediyorum.Arkadaşlar unutmayın ara sınavda aldığınız notun sadece %30'luk kısmı ders geçme notunuza ilave edilir. Bu sınavda aldığınız kötü bir sınav sonucu, sizin dersten kalmanıza sebep teşkil etmez. Final sınavına iyi çalışırsanız eğer dersleri başarı ile geçeceksinizdir.Sınavlara bir iki hafta kala forumumuzdan bilgisayarınıza indirmş olduğunuz sınav sorularına çalışın. Unutmayın arkadaşlar sadece sınav sorularına çalışarak yanılgıya düşebilirsiniz. Tamam önceki yıllar sınav soruları çıkıyor ama her zaman 5-10 tane çıkmayabilir. Sadece sorulara çalışarak dersten kalabilirsiniz.Sınavlarda başarılar dilerim...

avci41

Yeni Üye
bugün 17:00ye kadar acıklanma ihtimali var ama bence p.tesi ye sarkıtırlar...

taralay

Yeni Üye
Hep ihtimal üzerine konuşuyoruz arkadaşlar.Aöf merkezi arayan var mı?Yada aöfdestek.net yöneticileri arayıpta bir bilgi edindiler mi?Lütfen paylaşalım.İhtimaller üzerine yazışırsak biz öğrenciler strese boğulur...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar stres yapmayın, siz derslerinize çalışmaya devam edin. Sonuçta önümüzde ara sınavdan daha önemli ve daha çok konu içeren bir sınav daha var. Finallere hazırlanmaya devam edin arkadaşlar...

Nixon

Yeni Üye
Arkadaşlar arasanız bile bilmiyoruz dicekler... Sitelere bakmayın özellikle onlar tamamen yanıltıcıdır... İnanmayın !!! Strese girdiğinizle kalırsınız... Sadece şuan finallere yoğunlaşmak kalıyor bizlere bu kadar zaman bekledik bu hafta yada haftaya açıklansada açıklanmasada finale gireceğiz düşük almış olsak bile kurtarma şansımız hala var bu yüzden açıklanacakmı die dövünmek yerine az çok hangi dersin zayıf olduğunu tahmin ettiğimiz için derslerimize asılmalıyız ki finalde sıkıntı yaşamayalım...

dderviss

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Ders as ys bs başarı
2250 - iktisat teorisi 94 - - -
3029 - türk vergi sistemi 94 - - -
3155 - iş ve sosyal güvenlik hukuku 100 - - -
3167 - finansal yönetim 97 - - -
3168 - pazarlama yönetimi 94 - - -
3169 - maliyet muhasebesi 100 - - -
3172 - yönetim bilgi sistemi 97 - - -
3216 - yabancı dil 97 - - -

B

by_efendy34

Misafir
çok iyi geçti

4.sınıf işletme
stratejik yönetim-97
insan kaynakları-74
muh.denedimi ve mali analiz-80
sermaye piyasası-87
girişimcilik-77
uluslararası işletme-50
kursa gitmiyorum işyerinde çalışıyorum sadece son hafta bol bol test çözdüm çok faydalı oldu

in trouble

Yeni Üye
1.sınıf işletme
Genel matematik - 81
Genel işletme - 74
İktisat - 74
Genel Muhasebe - 80
Hukuk - 67

İdare Eder :):)

saf

Yeni Üye
Bölüm:
İlahiyat
İslam inanç esasları 92
İslam ibadet esasları 58
İslam ahlak esasları 45
İlk dönem islam tarihi 70
İslam sanatları tarihi 27
Arabça 30
Temel bilgi teknolojileri 60

Arkadaşlar sonuçlar nasıl idareder mi ? yorum yapabilirmisiniz

assertive

Yeni Üye
Ders notları görüntülenemedi, nedeni aşağıdakilerden biri olabilir:

1) Hatalı T.C. Kimlik Numarası veya şifre girdiniz.
2) Öğrenci geçerli dönemde aktif değil.

Burayı tıklayarak geriye dönebilir ve tekrar deneyebilirsiniz.
sonuçlara bakmak istiyorum yukarıda ki hatayı alıyorum sürekli yeni şifrede aldım bürodan ama açamıyorum yardım lütfennnn

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Ders notları görüntülenemedi, nedeni aşağıdakilerden biri olabilir:

1) Hatalı T.C. Kimlik Numarası veya şifre girdiniz.
2) Öğrenci geçerli dönemde aktif değil.

Burayı tıklayarak geriye dönebilir ve tekrar deneyebilirsiniz.
sonuçlara bakmak istiyorum yukarıda ki hatayı alıyorum sürekli yeni şifrede aldım bürodan ama açamıyorum yardım lütfennnn
Aldığınız şifreyi doğru girdiğinizden emin olun, hala hata veriyorsa bürodan yeni bir şifre alarak tekrar kontrol edin. Birde sonuçları http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden öğreniyorsunuz yanlışlık olmasın.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,727
Son üye
Feederblw