Kullanmadığımız Aöf Yardımcı Kitapları Paylaşıyoruz...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba Arkadaşlar...

Forum olarak, kitap paylaşımını desteklemekteyiz. Geçmiş senelerden kalmış yada ihtiyacımızın olmdığı kullanmadığınız YARDIMCI KİTAP'ları bu sene ihtiyacı olan bir başka arkadaşımızla paylaşalım. Bu konu altında elinde kitap olan veya yardımcı kitaba ihtiyacı olan kişiler yazarlarsa forum olarak bizde sizlere aracı olarak kitap paylaşımını sağlamak istiyoruz.

Hepinize şimdiden desteklerinizden dolayı teşekkür ediyoruz.

Elindeki Yardımcı Kitapları Paylaşmak İsteyenler Olursa Lütfen Konuya Aşağıdaki Şablona Göre Cevap Yazarsa Sevinirim.

Elinizde;
Hangi Bölüm : ...................
Hangi Sınıfın : ...................
Hangi Dersler :...........................

Hangi İlde İkamet Etmektesiniz :..............................

Eklemek İstediğiniz Bilgiler veya mesajınız varsa yazınız lütfen

K

Kayıtsız Kullanıcılar

Misafir
Sağlık kurumu işletmeciliği

Merhaba ben sağlık kurumu işletmeciliği son siniftayim bu derslerin yardımcı kitapları varmı türk dili , atatürk ilkeleri inkılap tarihi, sağlık kurumlarında maliyet yönetimi ,sağlık kurumunda kalite yönetimi ..

cedi

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
3.sınıf kamu yönetimi okuyorum elinde bahar dönemine ait murat yayınları varsa alabılırım...gecmiş dönemde de halkla ilişkiler okudum egen yayınlarının kıtapları mevcuttur ılgılenen arkadaşlar yazsın lütfen.

Aleyna

Yeni Üye
Mrbalar sosyal hızmetler bırıncı sınıfım yenı başlayacağım.yardımcı kıtaplar elınde olan varsa ben de faydalanmak ıstıyorum

cidoevre

Yeni Üye
Bölüm:
Emlak
HUKUKUN TEMEL KAVRAMLARI
İKTİSADA GİRİŞ
GENEL İŞLETME
GENEL MUHASEBE
PAZARLAMA YÖNETİMİ
emlak ve emlak yönetimi 1. sınıfa kayıt yaptırdım varsa yardımcı kitaplarınız faydalanmak isterim.

Murattt

Yeni Üye
Arkadaşlar elimde adalet 1 ve ikinci sınıfın murat yayınları yardımcı kitapların bazıları var bülümü bırakıp işletmeye geçtim elinde işletme kitapları olan varsa takas yapabiliriz

Mstchd

Yeni Üye
Merhaba elimde Aof edebiyat yardimci kitapları var aof adalet yardimci kitaplarıyla takas dusunuyorum

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara