Fatih Terim GALATASARAY' da

Hazır-Cevap

Özel Üye
Galatasaray Futbol Takımı'nda teknik direktörlük görevine Fatih Terim getirildi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, NTV Spor televizyon kanalında katıldığı ''Yüzde 100 Futbol'' programında, teknik direktör olarak Fatih Terim ile anlaştıklarını açıkladı.

Aysal, artık teknik direktörü açıklamanın zamanı geldiğini belirtirken, ''Bugün saat 19.05 itibariyle Sayın Fatih Terim ile el sıkıştık ve tam mutabakat sağladık. Güçlerimizi Galatasaray için birleştirme,başarı için elimizden gelen her şeyi yapma kararı aldık. Bu yakın işbirliği yarından itibaren başlayacak'' diye konuştu.

AsenA_38

Yeni Üye
nihayett ya :D çok sevindim =)

seher

Özel Üye
ben de gelmesine sevindim hayırlı olsun
teşekkürler hazır cevap:)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Bende çok sevindim bu haberi duyunca :cici
Rica ettim bende sehercim :cici

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Hadi bakalım Fb yi yeniceksniz bundan sonra:haha
Hayırlı olsun Gs adına sevindim
gerçekten üzülüyorum ya toparlanır inş:p

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
fb'li arkadaşlar üzerine alınmasın ama fb bizim muhatabımız bile olamaz malum baya baya hatırı sayılır kupalarımız var bizim. he açığı kapatırlar da ozman bi diyaloga girmek isterlerse tabiki oturur konuşuruz. şuan ki kadar üzülmem hiç olmazsa durumlarına:haha

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Bu arada fatih terim doğru tercih kesinlikle ii oldu.

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Gs li arkadaşlar alınmasın da üstüne bu ülkede anayasa bile değişiyor ama Gs FENERBAHÇE maçlarının sonucu asla degişmiyo :hahabir gün bir bakmışız, ulaşım tamamen havadan yapılıyor. Herşey kablosuz olmuş, düşünen makinalar yapılmış, tüm hastalıklara çare bulunmuş, Cimbom Fener’i yenmiş filan haha hayal işte:p
Küme düşmeniz sizin için iyi olurdu seneye bank asya' da şampiyonluk garanti olur en azından:haha
Fb nin Şampiyonluk kutlamalarına Gs lilerde katılsın bence hafta sonu unutmuşlardır nasıl bi duygu şampiyon olmak:p

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara