formda iktisat okuyan yok mu?

pegasus_dna

Forum Editörü
iktisat okuyan arkadaşlar buyrun burda buluşalım...
iktisat okuyan kimse yokmu? bir tek ben mi varım....diğer bölümler seri bi şekilde faaliyette:cici

:helal

ellmayra

Yeni Üye
iktisat okuyan var da yağmurcan atılıyorlar siteden:p örneğin: ben:)
son sınıfım varsa bir sorun ulaş bana;)

pegasus_dna

Forum Editörü
ayy sen mi geldin ya kim atıyor seni be güzelim:mad: fikir alış verişi yapmak istiyorum bitince ne olcak gübüsünden...

turneo

Yeni Üye
Bölüm:
İktisat
bende iktisat okuyorum. bitirince diplomayı alıosun olan o.

gul_43

Yeni Üye
Pegasus_dna, Bende İktisat okuyorum,zor oldugu için iktisatı seçtim bitince nemi olacam. Buda sorulurmu ne olmak istersen onu olursun ister teksilci isrer tezgahtar önemli olan adam olmak

pegasus_dna

Forum Editörü
iktisat iş sahası açısından imkanları var. zor ama inşallah mezun olduğumuz zaman hakkını verceğimz mesleklerde ilerleriz.iyi formlar

gul_43

Yeni Üye
Pegasus_dna,''iktisat iş sahası açısından imkanları var'' sahimi !!!!! söyle nerde ne işi var bileyim; senden önce ben o işi kapayım işsizimmm.

vamosbien

Yeni Üye
Bölüm:
İktisat
3. sınıftayım bende varım ne yazıkki son mesajı okuduktan sonra moralimin bozulduğunu da belirtmek istedim

pegasus_dna

Forum Editörü
İktisat mezunlarının gerek kamu gerekse özel sektörde iş imkanları oldukça fazladır. Çeşitli bakanlıklar tarafından açılan müfettiş, denetçi ve uzman yardımcılığı sınavlarına girebilir, iktisat uzmanı, araştırıcı olarak çalışabilirler. Devlet ve özel sektöre ait bankalar, araştırma kuruluşları, yerli veya uluslararası şirketler de bölüm mezunlarının istihdam edildiği kurumlardır.

Bölüm mezunları, uluslararası piyasalar ve kurumlarda etkin görevler alabildikleri gibi, yüksek lisans ve doktora programlarına devam ederek akademik kariyer de yapabilirler.
Bölümü bitiren öğrencilerin iyi düzeyde İngilizce bilmeleri ve bilgisayar teknolojilerine hakim olmaları diğer iktisatçılar arasında avantajlı bir konuma sahip olmalarını sağlar

pegasus_dna

Forum Editörü
3. sınıftayım bende varım ne yazıkki son mesajı okuduktan sonra moralimin bozulduğunu da belirtmek istedim
moral bozmaya gerek nitelikli bir birey olduktan sonra, ek desteklerle birlikte bu işin altından kalkarız biz iktisatçılar, ben de 3 .sınıf iktisatım hayallerim var

gul_43

Yeni Üye
pegasus_dna, nekadar çok iş yazmışsın ben hangisini kapacagımı şaşırdım. Bu işin kps yokmu komşunun oğlu Ankara orgunu bitirdi evde kps dede 85 aldı yerleşemedi şimdi ne olacak.

pegasus_dna

Forum Editörü
kpss gerekli tabi, uzmanlaşmak istediğin bölümle ilgili sınavlar olcak... dışarda mezun çok öğrenci var devlet mezunları kolay iş bulamıyor, ben demiyorum ki mezun olduk pat iş hazır, türkiyede böle sistem yok ki maalesef, mezun olmak bir işe yaramıyor , bende 3.sınıfım ama iş nasıl olcak merak ediyorum... benim arkadaşım 95 küsür aldı yine yerleşemedi ben sisteme karşıyım....alanları geniş dünya var olduğu sürece ekonomide olcak iktisatta olcaktır.

dztp

Yeni Üye
4 sınıf nasıl geçilir acaba

pegasus_dna

Forum Editörü
ben 3. sınıfım nasıl geçicem ..sen geçmişsin ben ezber var nasıl yapcam...sayısal çok az var

biyonik

Yeni Üye
arkadaşlar iktisat 3.sınıf cumartesi ve pazar uturumunda derslerin sırası ne acaba cumartesi ve pazar hangi derslerden sınava giriyoruz o sırayı biri söyliyebilirmi

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Cumartesi Günü; Para Teorisi, Uluslararası İktisat, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku
Pazar günü ; Türk Vergi Sistemi, Devlet Bütçesi, İdare Hukuku, Yabancı Dil

Derslerinden Sınava Giriyorsunuz.

biyonik

Yeni Üye
Cumartesi Günü; Para Teorisi, Uluslararası İktisat, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku
Pazar günü ; Türk Vergi Sistemi, Devlet Bütçesi, İdare Hukuku, Yabancı Dil

Derslerinden Sınava Giriyorsunuz.
cok teşekkür ederim cok makbule gecti

pegasus_dna

Forum Editörü
ben hukuklardan korkuyorum, ezberle aram berbat.. şuanda yüzüne bakmadığım dersler hukuklar.. gerisi bitti gibi genel tekrar ve soru çözmeye bakar...

vamosbien

Yeni Üye
Bölüm:
İktisat
aynen bende de sözel yok .. özellikle idare hukukundan kalcam gibi

gamsizhayat

Yeni Üye
Bölüm:
İktisat
bende iktisat okuyorum biraz karışık geldi

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.