Ağustos Celbine Yetişmek İsteyen Arkadaşlar Lütfen Okusun

notjustness

Yeni Üye
Arkadaşlar yarın birgün sizinde başınıza gelecek. 4. sınıfı finallere bitiripte ağustosta askere gitmek mümkün olmuyor diplomalar için. Aynı sıkıntıyı sizde yaşamamanız için bizede destek olması adına aşağı adreselere metni lütfen gönderelim teşekkürler.

Mail bu adreslere gidecek: daydin@anadolu.edu.tr;azozgur@anadolu.edu.tr; esuvaci@anadolu.edu.tr;mkozak@anadolu.edu.tr;mcavcar@anadolu.edu.tr;ngundoga@anadolu.edu.tr;sbozok@anadolu.edu.tr

Sayın Anadolu Üniversitesi Yöneticileri'ne

Bizler, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileriyiz. Bize göstermiş olduğunuz ilgi ve saygıdan dolayı her zaman size minnettarız. Ancak bir sorunumuz var. Açıköğretim fakültesi final sınavları mayıs ayının sonlarında yapılmakta ve sonuçları haziran sonlarında açıklanmaktadır. Bunu takiben 15-20 gün içinde diplomalar bürolara gelmekte. Ancak aramızda bir çoğumuzun yaşları ve iş koşulları ile final sınavlarında mezun olup Ağustos ayı içinde askere gitme şansı var. Bu şansı kullanabilmeleri için en geç 30 Hazirana kadar erken sevk kararı aldırmaları gerekiyor. Maalesef sınavların açıklanmaları ve diplomaların geç ulaşması nedeniyle bu şansı kullanamıyoruz. Bu da bizim hayatımızda 5-6 ay gibi bir kayba neden olmakta. Anadolu Üniversitesi olarak Açıköğretim öğrencilerine geçici mezuniyet belgesi verilmemekte. Bu mağduriyetimizin giderilmesini ve bu sene final sınavlarında mezun olacak öğrencilerinize desteklerinizi, onların erken sevk tarihi olan Haziran ayı içinde diplomalarına almalarına yardımcı olmanızı umarım. Bu mesele binlerce öğrencinizin hayatında bir dönüm noktası teşkil etmektedir. Kaybedilen 5-6 ay iş hayatımızda, aile hayatımızda hayatımızda etkilemektedir.

Sizin gibi saygı değer bir insanların mağduriyetimizden haberiniz olmadığını düşünerek ten bilgilendirmek ve bu konuda bize yardımcı olmanızı umuyoruz.

En derin içtenliğimizle saygılarımızı sunarız.

TC Kimlik No:

Ad Soyad:

Bölüm:

erolpasa

Yeni Üye
yalakalığa lüzum yok. yaptığınız işlerden dolayı size sürekli küfür ediyoruz. Sınav sonuçlarını yine geç açıklayarak yine aöf mağdurlarını çıldırtacaksınız. Ama artık yeter 1 defa olsun şu sınav sonuçlarını zamanında açıklayın da bir kere de olsa hakkınızda iyi şeyler konuşalım yazmak daha mantıklı bence :)

serhad

Yeni Üye
yeni açıköğretim üniversiteleri açıldı bizimkilerin işleri sekteğe uğramasın diye açılım yapıyolar,bunuda dikkate alıcaklardır inşallah

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,727
Son üye
Feederblw