Galatasaray

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
fenerbahçeden sonra gelen takım.(isokor mesajlarımda oynama yapma oglum:p)

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Aslı sana sorsalar 18 tane Türkiye kupası mı yoksa bitane uefa kupası mı diye ne cevap verirsin¿ (evt evt işte o hayalini gerçek yapan tek takım Galatasaray. bu şartlar altında bana göre fenerbahçe bırak önce gelmeyi asaleti tastik edilmeyen bi devlet memuru gibi..)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
‘Fenerbahce Cumhuriyeti’ , ‘Fenerbahce devlet icinde devlettir’ , ‘Her Turk Fenerbahceli dogar’ gibi kavramlar eger bu ulkede atasozu haline gelmisse bu bosuna degildir.G.Saray gibi Avrupa hayrani-taklitcisi zihniyetler degiller
Bank Asya kupasını hedefleyen takım:p

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
zihniyetime laf söyletmem:haha evt söylediklerin doğru sadece fenerbahçeliler arasında şehir efsanesi misali dolanır durur yazdıkların:p taklik yanlış bi kelime olmuş bence çünkü neden taklit edelim ki yapmışız zaten orjinalliğimizi Türkiye'yi temsil eden bi takım olarak:) iyi ki geçtiğimiz sezon kötü geçti yani yoksa başka söylicek bişeyiniz de yok:) bahçeli gibi oldunuz ii ce farkında değilsiniz keşke şu kupamızda olsa buyumuz da olsa sonra balkona çıkıp konuşma yapsak bilmem ne:p

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Yapmaaa sayacak söyleyecek çok şey var hepsini yüzünüze vurmuyoruz yani :haha tarih sayfalarında kalan son avuntusu avrupada alınan kupalar bunu da tesadüfi aldınız bak bide 6 fark vardır bak aramızda :p ne olacak bu Fb korkunuz bilmiyorum ki benim torunlarım görür artık Gs nin Fb yi yendigini o da bi ihtimal:haha

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Hep anlık mutluluklar sizinkisi farkettim de devam edin ne diyim memnunum ben fenerbahçeden. Sonuçta galatasaraylı olmayan birine bu konuyu açtırıyosa çok büyük bi takımız biz dilin ne desede içini burdan öğrenmiş oluyoruz...:)

seher

Özel Üye
galatasaray bizim canımız bu yıl hey şampiyon biziz
aslanlar hep önde gider

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Algılamada hata var Fb nin büyüklügünü Gs li arkadaşlara göstermek için açtım bu konuyu:p

AsenA_38

Yeni Üye
Türkiye ye Uefa kupası gururunu yaşatan ilk ve tek takım ...:utandım:utandımsadece kupa mı , değil tabiki de uefa maçlarının keyfini de yaşadık... Galatasaraylılar bilir ki çok çok farklıdır lig maçlarına pek benzemez:haha

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara