Ve Eyşan Öldü...(Ezel)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN

Ezel'ıin dün akşam yayınlanan bölümünde Eyşan ile Ezel'in birlikteliğini sindiremeyen Cengiz hain bir tuzak kurdu. Ezel'den af dileyen ve onun bir zamanlar Eyşan'ı öldürmek istediğini itiraf ederken sesini kayda alan Cengiz, kaydı polise vererek Ezel'i kendisini öldürmeye geldiğinde yakalattı.

Ezel'in Cengiz'in evine gitmesinin nedeni ise ev boşken gelen ve Eyşan'a tecavüz eden Cengiz'den hesap sormak istemesiydi. Neden kelepçelendiğini anlamayan Ezel, ne olduğunu sorduğunda ise her şey için çok geçti. Cengiz'i tehdit etmekle ve bir kadını atölyesindeki aletleri kullanarak öldürdüğü, tecavüz ettiği söylenen Ezel, Cengiz'in yaptıklarını anladı.

Cengiz, Ezel evden çıkar çıkmaz Eyşan'ın yanına gelip onu atölyeden aldığı, üstünde Ezel'in parmak izi olan aletle öldürmüştü.

Dizi gelecek hafta final bölümüyle ekrana gelecek

Aşkaimtisal

Yeni Üye
ezel dizisini ilk başladığında izliyordum ama sonra iş hep izleyiciyi kandırmaya dökülünce ve çığrından çıkınca vazgeçtim izlemekten.. eyşanı da sevmiyordum zaten iyi olmuş ölmesi, ama ezel şini ne yapacak fena kapana kıstırmış cengiz onu... gerçi haftaya final yapılacaksa ezel tez vakitte kurtulacak bu kumpastan demektir.... final yapmaları da iyi olmuş, reytinleri baya bi düşmüştü zaten...

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
puff kenan öldü izleyemedim eyşan öldü göremedim:)) neyse bulurum ben özetini izlerim artık. Eyşan'ı keşke ezel öldürseydi yani bunu hakediyodu kala kala sinsi cengize kaldı:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara