Yeni Bir Osmanlı Dizisi Daha "GÜMÜŞ LALE"

Aşkaimtisal

Yeni Üye
Muhteşem yüzyıl dizisinin kırdığı reyting rekorlarının ardından yeni bir osmanlı dizisi olacak olan "Gümüş Lale" TRT kanalında yakında başlıyor.
Yönetmenliğini Ezel Akay'ın yapacağı, Demet Akbağ'ın oynayacağı dizi için İzmit'te bir şehir kuruluyor. Akay, dizinin çekimlerine yaz aylarında başlanacağını ve yeni sezonda ekranlarda olacağını bildirirken şöyle konuştu:
"Ünlüler Misafir Oyuncu" ..​
Ünlü Yönetmen daha başrol Oyuncularına karar vermediklerini belirterek, "Genellikle genç ve ünlü olmayan Oyuncular yer alacak. Prensipte anlaştığım sadece Demet Akbağ var. Daha küçük rollerde oynayacak olan misafir Oyuncularımız ünlü olacak" dedi.​

Muhteşem Yüzyıl'ın bütçesiyle aynı olacağını söyleyen Akay şöyle devam etti:
"Dizinin ismi 'Gümüş Lale'.. Muhteşem Yüzyıl'ı rakip olarak görmüyorum. Muhteşem Yüzyıl bizim ilgilendiğimiz dönemden yaklaşık 200 yıl öncesini anlatıyor ve çok büyük fark var. İkisini aynı kaba koymak yanlış".
Ünlü yönetmeni Akay, Muhteşem Yüzyıl gibi RTÜK endişesi taşımadıklarını da sözlerine ekledi.​

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Trt yapıyorsa tarihe uygun, padişahlarımızın şanına yakışır bir dizi olacaktır eminim. En azından padişahların yatak odalarına kadar girerek kafalarından uydurma sahneler çekmezler. Görsel olarakta daha kaliteli bir dizi bekliyorum...

Aşkaimtisal

Yeni Üye
ben bu diziden umutluyum, heyecanla bekliyorum dizinin başlamasını.. bakalım kimler rol alacak dizide.. demet akbağ güzel seçim olmuş..muhteşem yüzyıl'a göre umarım tarihin daha gerçekçi detaylarına yer verirler.. bekleyelim ve görelim bakalım...

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
trt'nin dizileri çok saçma geliyo bana ya başrolde aşk şuan için kadro olarak falan ilgi çekici belki onun haricinde tutulmuyo kumanda da 1 tuşuna elim gitmez mesela benim hiç:). muhteşem yüzyılın savaş sahneleri falan bu kadar mı amatör tiksindirici olur ya inş. o şekilde bişey yapmazlar tamam truva falan beklemiyorum ama yine de bilgisayar oyununa da benzemesin ya. Madem dizi yapamıyolar film yapsınlar ama kaliteli olsun tarihimizi yansıtsın bari... bakalım görcez ama ümidim yok...

By_tr

Özel Üye
Trt yapıyorsa tarihe uygun, padişahlarımızın şanına yakışır bir dizi olacaktır eminim. En azından padişahların yatak odalarına kadar girerek kafalarından uydurma sahneler çekmezler. Görsel olarakta daha kaliteli bir dizi bekliyorum...
aynen bende bu hassas konuda sadece trt ye güveniyorum

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Trt de güzel dizler var komedi adına Leyla & Mecnun harika bi dizi Sakarya Fırat keza öyle
Bakalım bu nası olacak

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara