Aöf DGS İle Direk 3.Sınıfa Kayıt Olabileceğiniz Bölümler

izmrli

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
ben 2 yıllık halkla ilişkiler ve tanıtımdan yeni mezun oldum.Maliye bölümüne 3. sınıftan kayıt yaptıra bilirmiyim?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
ben 2 yıllık halkla ilişkiler ve tanıtımdan yeni mezun oldum.Maliye bölümüne 3. sınıftan kayıt yaptıra bilirmiyim?
Evet Sınavsız Dikey geçiş kapsamında kayıt tarihleri içinde Maliye 3.sınıfa direk kayıt olabilirsiniz.

K

Kayıtsız Kullanıcılar

Misafir
yrdm

Ben tıbbı dökümantasyon okudum hangi bölümlere tercih yapabilirim geçen sene mezun oldum bu yıl başvurabilirim değil yardımcı olursanız sevinirim

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Ben tıbbı dökümantasyon okudum hangi bölümlere tercih yapabilirim geçen sene mezun oldum bu yıl başvurabilirim değil yardımcı olursanız sevinirim
Aşağıda yazılı olan bölümlerin 3.sınıfına direk kayıt olma hakkınız bulunmaktadır.
İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Maliye, Çalışma Ekonomisi, Uluslararası İlişkiler, Konaklama İşletmeciliği...

emrahyener

Yeni Üye
Arkadaşlar bende Halkla İlişkiler ve Tanıtım bitirdim.. 3 Sınıffa İşletme'ye geçiş yapıcam acaba fark derslerini alacakmıyız? yani iktisada giriş 1 genel muhasebe 1 gibi yoksa bu fark derslerini almadan mı okuyacağız..

K

Kayıtsız Kullanıcılar

Misafir
Merhaba iyi günler. Tıbbi görüntüleme teknikleri bölümü mezunuyum. Anadolu Üniversitesi sınavsız dikey geçiş düşünüyorum fakat verilen fark dersler dışında matematik gibi örneğin dersleride mi almam gerekiyor mesela ben matematik görmedim. Yoksa 3.siniftan başlayıp yazılı olan derslerimi alıyorum sadece. Eğer alttan ders çok olursa iki yılda bitirilme durumu olmaz kanımca. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi aöf işletme kazandim. İki açık öğretim fark ediyor mu? Hangisini seçmem mantıklı olur. Teşekkürler şimdidenn

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara