BEN'lik Oyunu

Aşkaimtisal

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar.. forum oyunlarımıza bir oyun daha kataraktan fırından çıkmış tazecik oyunumuz "BEN'lik OYUNU"nu huzurlarınıza sunuyorum..

Hepimizin bazen kendiyle konuştuğu an vardır.. bazen kendimize kızarken, bazen kendimizi övebiliriz.. "Ah bu ben" dediğimiz, "heytt bee ben varya ben" dediğimiz yada kendimiz hakkında söylemek istediğimiz herşeyi söylemeye işte şuan başlayabiliriz...:)

Siz kendiniz için neler söylemek istersiniz....? Ben kendim için tam bi başak burcu olduğumu söyleyebilim mesela...:)

SİZ DE BUYRUN KENDİNİZİ ÖVÜN, BUYRUN KENDİNİZE KIZIN YADA BUYRUN KENDİNİZ HAKKINDA SÖYLEMEK İSTEDİĞİNİZ NE VARSA YAZIN.. GELİN GELİN ŞÖYLE BUYRUN...:))

pegasus_dna

Forum Editörü
bu gün çok sinirlendim kardeşime şamar manyağı yapmadan kaçtı... ben agresifim komplexliyim bööööö (dişi ivedik gibi oldu bu da ya :haha)

gulsentuncel

Yeni Üye
ben tek kelimeyle super bı kızım bılıyrm en yakın zmnda benı admınlıge alıcaklar :) vay be bna 2 gunde admın mı olucam ne :))))))))

sonsuz_nur

Özel Üye
ben tek kelimeyle super bı kızım bılıyrm en yakın zmnda benı admınlıge alıcaklar :) vay be bna 2 gunde admın mı olucam ne :))))))))
aslında seni admin adayı olarak sunmayı düşündüm.... bende bugn ve bundan sonraki gün hep mutsuz ve üzğün olacagım canımdan can gidiyo ve ben hiç bişey yapamıyorum:(

gulsentuncel

Yeni Üye
saol vahıdecım :) zuleyha ya omer abıde aynısını dedı :) :) odul ıstyrm sızden 4.snfa gectım ben :):) neyse braz dha dkuyumde degerlendrmeye alırsnız artk :) bu arada forum paylasmayı bılmıyrm :)

gulsentuncel

Yeni Üye
saol zuleyhaaaa zten her yerde tecrubesızı kabul etmıyolar :( bu turkıyede boleeeeee:) tecrubesz ıs yok neyse artık yenı ıse bıl ebaslıcam snnda tecrubelıyım arıtk :))))) yakında edıtorde olucam ıns burda :)

Aşkaimtisal

Yeni Üye
biraz tecrübeyi kap editör de olursun yönetici de şekerim...:)
ayyh pek bi kuralcı gördüm kendimi....:)

gulsentuncel

Yeni Üye
eee olsun o kdar havan :) benı bı admın yapsanız yada forum yardmcısı o zmn havamı gruceksnız ama şu yanmda acemı yazmıyo mu cok gcık bsey ya kalkmıyo mu acemı yazısı :)))

gulsentuncel

Yeni Üye
ewet ewet onu demek ıstemıstım benı anlayan bırı cktı :) foruma konu eklemek nasıl yapılıyor :)ogrenıcem yaaaa :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO